Z Polski

Zmarł Mariusz Sabiniewicz

Sympatyczny aktor z Teatru Nowego w Poznaniu, Mariusz Sabiniewicz zmarł w wieku 44 lat. Powodem zgonu był nawrót choroby nowotworowej, która, jak się wszystkim zdawało, minęła już bezpowrotnie. Wszyscy tak myśleli, gdyż aktor powrócił niedawno pełen sił i wigoru na plan serialu „M jak miłość” i nic nie wskazywało, by miał go opuścić już na zawsze.

021045.JPG

Sabiniewicz osierocił dwoje dzieci: 18-letnią córkę Darię i syna Tomasza w wieku 16 lat. Fani serialu i nie tylko połączyli się we wspólnych kondolencjach składanych rodzinie. Oczywiście sytuacja nie obyła się bez echa wśród kolegów po fachu oraz twórców serialu „M jak Miłość”. Ilona Łepkowska, producentka, przyznała: „Wierzyliśmy, że mu się uda.

Przeżyliśmy dwa nawroty jego choroby, ale mieliśmy, tak jak on, nadzieję, że śmierć można odegnać”. Za to Teresa Lipowska, serialowa Barbara Mostowiak, tak mówi o całej sytuacji: „Wczoraj jeszcze Dominika (Ostałowska) mówiła, że rozmawiała z żoną Mariusza. Było z nim źle, ale nikt nie myślał, że tak źle. To ogromna strata, był wspaniałym człowiekiem, miał tyle planów…”. Wszyscy są jednakowo wstrząśnięci, bowiem Mariusz Sabiniewicz wrócił do pracy będąc po autoprzeszczepie i czuł się bardzo dobrze – problemy zaczęły się podobno jakieś trzy tygodnie temu.

Sam zmarły powtarzał, że to praca daje mu siłę, a będąc chorym nie można się rozklejać i mazać, bo tak jest najłatwiej. Wynika stąd, że kolejna córka serialowych Mostowiaków wkrótce zostanie wdową…
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#Mariusz sabiniewicz #odeszli w 2011 #zmarli aktorzy #zmarli w 2011 #zmarli 2011 #zmarli aktorzy 2011 #aktorzy zmarli w 2011 #odeszli 2011 #Sabiniewicz mariusz #zmarli aktorzy polscy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy