turystyka Wiadomości Branżowe

Zaplanuj swój wolny czas z NESCAFÉ City Calling

Szukasz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Zastanawiasz się, gdzie dzieje się coś ciekawego w najbliższy weekend? Aplikacja NESCAFÉ City Calling podpowie Ci, jak fajnie spędzić wolny czas. Aplikacja NESCAFÉ City Calling to kolejna ciekawa

Szukasz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Zastanawiasz się, gdzie dzieje się coś ciekawego w najbliższy weekend? Aplikacja NESCAFÉ City Calling podpowie Ci, jak fajnie spędzić wolny czas.

Aplikacja NESCAFÉ City Calling to kolejna ciekawa inicjatywa marki NESCAFÉ skierowana do młodych i aktywnych ludzi. Od września 2012 r. aplikacja NESCAFÉ będzie dostępna za darmo w sklepach appStore oraz Google Play.

NESCAFÉ City Calling to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami w wybranym mieście. Aplikacja współdziała ze znanym portalem Miastownia.pl – wyszukiwarką najlepszych imprez. Bez względu na to, w jakim mieście jesteś, teraz możesz sprawdzić w swojej komórce, co warto robić w wolnym czasie.

Jak korzystać z aplikacji? Bardzo prosto. Aplikacja jest bezpłatna. Po jej zainstalowaniu otrzymasz dostęp do ogromnej bazy wydarzeń zaplanowanych w danym mieście. Szeroka oferta, od clubbingu, przez koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe, do propozycji ciekawych obiektów wartych odwiedzenia. Baza wydarzeń jest na bieżąco aktualizowana i zawiera informacje o imprezach z miesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki temu można spokojnie zaplanować swój udział w wydarzeniu.

NESCAFÉ City Calling posiada funkcje nawigacji, która może okazać się szczególnie przydatna, gdy nie znamy topografii miasta, do którego przyjechaliśmy na wydarzenie. Możemy skorzystać z opcji wyznaczenia trasy dojazdu z miejsca, w którym jesteśmy do wybranej lokalizacji i miejsca imprezy.

Jeśli wydarzenie jest ciekawe, to warto wybrać się na nie ze znajomymi. Aplikacja łączy się bezpośrednio z platformą Facebook i Twitterem, dzięki czemu mamy możliwość szybkiego powiadomienia znajomych i zaproszenia ich do wspólnego spędzenia wolnego czasu. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy