Wiadomości Branżowe

Z TVN do ATM Grupa SA

Robert Wieczorek współproducent i producent serialowych hitów TVN - „Na Wspólnej”, „Twarzą w twarz”, „Brzydula” i „Prosto w serce” oraz filmu „Nie kłam kochanie”, dołączył do zespołu producentów kreatywnych w ATM Grupa SA. Jednym z projektów, od którego zaczyna pracę w spółce jest program rozrywkowy
Teaser

Robert Wieczorek współproducent i producent serialowych hitów TVN - „Na Wspólnej”, „Twarzą w twarz”, „Brzydula” i „Prosto w serce” oraz filmu „Nie kłam kochanie”, dołączył do zespołu producentów kreatywnych w ATM Grupa SA.

Jednym z projektów, od którego zaczyna pracę w spółce jest program rozrywkowy łączący tradycyjną telewizję z możliwościami Internetu, w tym mediów społecznościowych. – Rozwój wideo w Internecie, poszukiwanie skutecznych rozwiązań na przyciągnięcie uwagi widowni odpływającej z tradycyjnej telewizji do sieci - to procesy, które śledzę od dłuższego czasu, zdając sobie sprawę z rosnących potrzeb rynku w tym obszarze – mówi Robert Wieczorek. – ATM Grupa chce wzmocnić swoje kompetencje na tym polu – podkreśla.

Do ATM Grupa SA przeszedł z telewizji TVN, gdzie pracował ostatnie 12 lat. Zawodową karierę rozpoczynał jako specjalista do spraw strategii programowej w departamencie programowym stacji, od 2007 roku był producentem seriali fabularnych TVN. Współtworzony przez niego serial „Brzydula” otrzymał w 2010 Telekamerę 2010 za najlepszą adaptację serialu zagranicznego.

< 236023" >
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy