turystyka Wiadomości Branżowe

Wyjątkowy pakiet programów CANAL+ w ofercie Netii na święta

Nowa Netia ma atrakcyjną propozycję dla wszystkich ceniących rozrywkę na najwyższym poziomie. Od 6 grudnia oferta telewizyjna Netii powiększy się o wyjątkowy pakiet kilkunastu kanałów HD, pod nazwą Premium+, produkowanych przez spółkę CANAL+ Cyfrowy.

W grudniu w ofercie Telewizji Osobistej Netii pojawi się nowy, wyjątkowy pakiet dodatkowy Premium+, a w nim aż 11 kanałów nadawanych przez CANAL+ Cyfrowy  w jakości HD:  filmowykanał ale kino+ HD, dokumentalny PLANETE+ HD,lifestylowe kuchnia+ HD i DOMO+ HD,dziecięcy teleTOON+ HD / HYPER+ HD,a przede wszystkim rodzina kanałów premium  CANAL+ : CANAL+ HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ SPORT HD, CANAL+ GOL HD oraz CANAL+ WEEKEND HD dysponujących unikalną ofertą sportową i filmową.

Kanały te cieszą się dużą popularnością, a ich różnorodna tematyka gwarantuje, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Dziecięcy kanał MiniMini+ HD od kilku miesięcy jest dostępny w pakiecie Praktycznym, natomiast od 1 grudnia wejdzie również w skład pakietu Idealnego.

Pakiet Premium+ dostępny będzie jako opcja dodatkowa do dowolnego pakietu płatnej cyfrowej TV Netii w umowie na 24 miesiące. Przez pierwszy pełny miesiąc trwania umowy pakiet dostępny będzie tylko za 1 zł. Przez kolejne 23 miesiące klienci będą płacić za niego 36 zł. Pakiet Premium+ można będzie zamówić telefonicznie od 6 grudnia.

Począwszy od 6 grudnia będzie również możliwy zakup (w nowej sprzedaży) usług Netii w zasięgu sieci ADSL i VDSL Telefonii Dialog, wchodzącej w skład Grupy Netia.

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

CANAL+ Cyfrowy S.A. to operator platformy cyfrowej CYFRA+, a także producent i nadawca kanałów telewizyjnych w HD: 6 kanałów premium: CANAL+, CANAL+ FILM, CANAL+ SPORT, CANAL+ GOL, CANAL+ WEEKEND i CANAL+ 3D oraz 6 kanałów tematycznych: ale kino+, PLANETE+, kuchnia+, DOMO+, MiniMini+ i teleTOON+/ HYPER+. Stacje oferowane są - spośród platform – wyłącznie w CYFRZE+, w tym rodzina kanałów CANAL+ również w samodzielnym pakiecie pod nazwą CANAL+ Premium, a także w ponad 400 sieciach telewizji kablowej. Spółka CANAL+ Cyfrowy wspiera polską kulturę i sport. Jako mecenas i sponsor polskiej kinematografii przeznaczyła już ponad 200 mln złotych na produkcję ponad 160 filmów. Inwestuje także w polski futbol, działając na rzecz jego profesjonalizacji i podwyższania standardów sportowej infrastruktury. Więcej informacji na www.canalpluscyfrowy.plwww.cyfraplus.plwww.canalplus.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #roku   #Rynku Nowomiejskim   #Wigilia Miejska