turystyka Wiadomości Branżowe

Wyjątkowy konkurs fotograficzny "Z pazurem"

SwiatObrazu.pl oraz Higio producent żwirków dla kotów zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Z pazurem".

Zwierzęta domowe towarzyszyły człowiekowi niemal od początku dziejów. Niezmiennie bawią nas, dodają otuchy, pocieszają i bardzo szybko stają się pełnoprawnymi członkami rodzin. To właśnie nasi ulubieńcy są tematem konkursu.

Spędzasz z nimi każdy dzień i na pewno nie raz robiłeś swoim zwierzakom zdjęcia. To w końcu sama przyjemność, prawda? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - teraz musisz postarać się bardziej. Zadbać o kompozycję, prawidłową ostrość i ciekawą scenerię. Zatroszcz się o to, by Twój pupil dał się sfotografować i nie obwąchiwał obiektywu za każdym razem, jak tylko uda mu się ustalić Twoje położenie.

To bardzo ciekawy rodzaj fotografii. Próby werbalnego porozumienia się z czworonogami najczęściej spełzną na niczym, dlatego niezbędne może się okazać użycie fortelu. Jakiego? To już Twoje zadanie. Daj psu kość, schowaj zabawkę kota za aparatem. Wykaż się oryginalnością i pokaż swojego podopiecznego na wciągającym zdjęciu.

Nagrody

I miejsce - 3000 zł

II miejsce - 2000 zł

III miejsce - 1000 zł

Wyróżnienia

5 e-kursów 99 fotobyków – diagnoza i eliminacja

99 fotobyków to e-kurs, prezentujący zupełnie nowatorskie podejście do nauki i doskonalenia umiejętności fotograficznych. Jego powstanie poprzedziła analiza spostrzeżeń fotografów prowadzących warsztaty, sprowadzających się do następującego twierdzenia: mimo dobrej znajomości zasad wykonywania zdjęć, wielu Uczestników nie potrafi wyeliminować popełnianych przez siebie błędów, przez co powtarzają je przy następnej okazji. Ten wniosek doprowadził do opracowania nowej formuły e-kursu, którą można określić mianem "antyporadnika".

Sponsorem nagród jest Higio producent żwirków dla kotów

Żwireki Bentonitowe wyglądem przypominają jasny żwir, a grubość "ziaren" jest większa, niż w przypadku żwirków bentonitowych typu compact. Charakterystyczną cechą bentonitów jest ich wybitna zdolność pochłaniania wody. Szczególnie bentonit sodowy może absorbować 5 razy więcej wody niż sam waży, a przy pełnym nasyceniu zajmuje objętość 12-15 razy większą niż w stanie suchym. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Ericsson     #Forma Ericsson   #odb   #seans   #sieci   #www   #www youtube   #zania