Wiadomości Branżowe

Wodne skojarzenia – VI edycja konkursu fotograficznego otwarta na zgłoszenia

Trwa VI edycja konkursu fotograficznego "Wodne skojarzenia", organizowanego przez firmę Aquanet SA. Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografów, w tym amatorów. Potrwa do 31 sierpnia 2013 roku.Woda dla każdego z nas oznacza coś zupełnie innego – liczy się pierwsze skojarzenie: woda jako wartość... symbol..., żywioł..., doznanie… lub dobro codziennego użytku. Zapraszamy wszystkich tych,
Teaser

Trwa VI edycja konkursu fotograficznego "Wodne skojarzenia", organizowanego przez firmę Aquanet SA. Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografów, w tym amatorów. Potrwa do 31 sierpnia 2013 roku.

Woda dla każdego z nas oznacza coś zupełnie innego – liczy się pierwsze skojarzenie: woda jako wartość... symbol..., żywioł..., doznanie… lub dobro codziennego użytku. 

Zapraszamy wszystkich tych, którzy zainspirowani tematem konkursu, zechcą w twórczy sposób wypowiedzieć się, czym jest woda w naszym życiu. 

W październiku 2013 roku trzy zwycięskie prace będą prezentowane na wielkoformatowych nośnikach w przestrzeni miejskiej w Poznaniu. 

Nagrody

I miejsce 2000 zł 
II miejsce 1500 zł 
III miejsce 1000 zł 


19 wyróżnień to nagrody przyznawane przez redakcję SwiatObrazu.pl w postaci dostępu do szkolenia internetowego Cyfrowa ciemnia dla fotografa i 30 presetów do Lightroom.

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2013 roku.

Regulamin

Galeria konkursowa

Żeby zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować się) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu użytkownika.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy