turystyka Wiadomości Branżowe

Wielkie urodziny Nexto! Na 5. rocznicę wspaniałe promocje i nagrody

Nexto, lider na polskim rynku cyfrowych publikacji, z okazji 5 urodzin zamierza obdarować swoich klientów wieloma ciekawymi promocji oraz wspaniałymi nagrodami.

Od 8 stycznia do 3 lutego każdego klienta czekać będą wyśmienite promocje. Planowane są premiery nowości i bestsellerów w atrakcyjnych cenach, promocje cenowe mobilnych kursów językowych na telefony, tablety i czytniki ebooków, niepowtarzalne okazje, spontaniczne promocje, prezenty i bony podarunkowe tylko dla subskrybentów Newslettera. Również fani Nexto na Facebooku będą mogli liczyć na ekskluzywne promocje.

Zarejestrowani Klienci będą mogli brać udział i liczyć na nagrody w Wielkiej Akcji Rozdawania Prezentów, w której do wygrania są smartfony i tablety Samsunga m.in. Galaxy Note II, Galaxy S3, Galaxy Tab 2 oraz czytniki ebooków Onyx Boox A62S. Wystarczy jeden zakup, by do konta Nexto zostały przypisane punkty, za które można otrzymać nagrodę, w tym nagrodę gwarantowaną za 1 punkt – 100 złotych na ebooki z klasyki literatury.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę 5 urodzin Nexto.pl.


Nexto.pl jest w Polsce liderem w zakresie sprzedaży książek i prasy w wersji elektronicznej. Każdy z produktów znajdujących się na Nexto.pl można nabyć tanio, bezpiecznie i szybko za pomocą błyskawicznych zakupów “1 kliknięciem”. Dostępna jest akże aplikacja mobilna „Nexto Reader” pod systemy Android i iOS.

Sklep Nexto.pl został wyróżniony miejscem w pierwszej dziesiątce najlepszych sklepów internetowych w Polsce w 2010 i 2011 roku w rankingu portalu Money.pl w kategorii "Kultura i rozrywka".

Nexto.pl dostarcza technologię oraz e-publikacje dla największych sieci komórkowych w Polsce – Plus i Orange. Firma współpracuje obecnie z ponad 120 wydawnictwami z Polski i zagranicy, a jej partnerami są m.in. Wirtualna Polska, Samsung, ASUS. Od sierpnia 2012 spółka RUCH S.A. jest właścicielem pakietu właścicielskiego. NetPress Digital, zarządzające sklepem Nexto.pl, znalazło się także w gronie najlepszych firm technologicznych w Europie w ramach konkursu RED HERRING 100.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy