turystyka Wiadomości Branżowe

Virtualo przekazuje kody na ebooki w konkursie wydawnictwa Egmont, firmy Samsung i marki Bershka

Kolejna usługa firmy Virtualo, dystrybutora treści cyfrowych – kody na ebooki, została efektywnie wykorzystana w realizacji działań promocyjnych. Firma Virtualo została partnerem konkursu organizowanego m.in. dla posiadaczy tabletów marki

Kolejna usługa firmy Virtualo, dystrybutora treści cyfrowych – kody na ebooki, została efektywnie wykorzystana w realizacji działań promocyjnych. Firma Virtualo została partnerem konkursu organizowanego m.in. dla posiadaczy tabletów marki Samsung.

Konkurs organizowany przez wydawnictwo Egmont i firmę Samsung we współpracy z marką odzieżową Bershka polega na zaprojektowaniu stylizacji jednej z postaci książki „Saga księżycowa. Cinder”, autorstwa Marissy Meyer. Każdy uczestnik biorący udział w zabawie musi przesłać dwa zdjęcia -  „przed” i „po” stylizacji  wraz z własnym komentarzem do zdjęć i oryginalną, własną opinią na temat książki.

Konkurs organizowany jest w internetowym serwisie społecznościowym Facebook na Fanstronie Książkosfera pod adresem https://apps.facebook.com/SagaKsiezycowaCinder. Do wygrania są m.in tablety Galaxy Tab 2 7.0 i podróż do Chin!

Za pomocą rozwiązania technologicznego Virtualo firma Samsung podaruje prezenty w postaci 500 ebooków „Saga Księżycowa. Cinder” posiadaczom tabletów Samsunga. Kody na książki elektroniczne udostępnione przez Virtualo będą odgrywać rolę gratisów.

Rozwiązanie kodów na ebooki firmy Virtualo wykorzystane w konkursie Samsunga i wydawnictwa Egmont to jedna z efektywnych form działań promocyjnych, które można zastosować w wielu innych projektach.

***

Virtualo należy do grupy EMPIK i specjalizuje się w dystrybucji e-booków do witryn partnerskich poprzez autorskie rozwiązania technologiczne dla e-commerce oraz konwersji plików do formatów cyfrowych. Firma posiada bogatą ofertę e-contentu, którą dostarcza do czołowych e-księgarni jak m.in. empik.com, Merlin.pl, Gandalf.com.pl, Legimi.com, Traffic-club.pl, eClicto.pl oraz prężnie działającej księgarni własnej Virtualo.pl Spółka dysponuje autorskimi rozwiązaniami IT umożliwiającymi sprzedawanie e-booków i audiobooków przez sklep partnerski, a także aplikacje na urządzenia mobilne na platformę iOS i Android.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy