Wiadomości Branżowe

Transmisja na żywo festiwalu Warszawa Brzmi Ciężko tylko na NuPlays

Teaser

W sobotę, 7 grudnia, w warszawskim klubie Proxima, odbędzie się piąta już edycja festiwalu Warszawa Brzmi Ciężko, czyli cyklicznej imprezy, prezentującej dorobek warszawskiej sceny metalowej i rockandrollowej. Tylko na NuPlays.pl można będzie obejrzeć transmisję na żywo tego wydarzenia.

Warszawa Brzmi Ciężko to jednodniowy festiwal odbywający się dwa razy do roku na deskach warszawskiego klubu Proxima, podczas którego swoje dokonania prezentują zespoły należące do warszawskiej sceny muzyki ekstremalnej. 7 grudnia odbędzie się piąta już edycja tego wydarzenia, podczas której zagrają: The Sixpounder, Carnal, Vedonist, ORBITA WIRU, Exlibris i War-saw.

Ponadto, podczas festiwalu fani muzyki będą mogli zaopatrzyć się również w nowe krążki, które dostępne będą w ramach towarzyszącej festiwalowi giełdy płytowej oraz - w przerwie między koncertami - obejrzeć wernisaż i prezentację multimedialną fotografii koncertowej.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 17.30. Fani ciężkiego brzmienia, którzy tego dnia nie będą mogli pojawić się w Proximie, będą mogli obejrzeć wszystkie koncerty dzięki transmisji na żywo w internecie, na stronie NuPlays.pl. Streaming można będzie oglądać w dowolnym miejscu na świecie, na wszelkich urządzeniach posiadających zainstalowany program Adobe Flash Player. Bilety na ten wirtualny festiwal można kupić na stronie NuPlays w cenie 5,99 zł.

***

O NuPlays

NuPlays jest globalną platformą do sprzedaży muzyki w postaci cyfrowej i analogowej oraz kreowania ofert i usług związanych z działalnością fonograficzną, koncertową i artystyczną. W NuPlays działa unikatowy system lojalnościowy, premiujący aktywnych użytkowników tzw. superofertami – spotkaniami z ulubionymi zespołami, pamiątkami, biletami, itd. W ramach strategii NuPlays On Demand budowany jest system narzędzi ułatwiający branży muzycznej docieranie do odbiorców z wykorzystaniem innowacyjnych metod i rozwiązań. Należy do niego m.in. NuPlays TV, telewizja internetowa pozwalająca na bezpośrednie transmisje koncertów w systemie PPV.

 

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ale   #Bella Skyway Festival   #jego   #wiat