Wiadomości Branżowe

Sylwester, godzina 23:59 – najlepszy moment na premierę nowego singla TEDE!

Teaser

Dziś, na minutę przed północą, TEDE zaprezentuje pierwszy singiel promujący przyszłoroczny album #kurt_rolson. Singiel będzie można zakupić w cenie 2,5 zł wyłącznie na platformie NuPlays (http://tede.nuplays.pl).

Punktualnie o 23:59, wśród albumów TEDE na NuPlays, pojawi się singiel FEAT. Dostępny będzie jako plik MP3 wysokiej jakości (320 kbps).

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie http://facebook.com/NuPlaysPolska oraz na https://www.facebook.com/TDFTEDE.

Wydawcą singla jest wytwórnia Wielke Joł.

 

NuPlays to platforma, która wytwórniom i niezależnym artystom i wytwórniom tworzenie nietypowych i zaskakujących ofert dla swoich fanów. Dzięki NuPlays właściciele muzyki mają pełną kontrolę nad swoją muzyką i mogą w dowolny sposób kształtować swoje oferty, bez potrzeby podpisywania skomplikowanych umów licencyjnych. Więcej informacji dostępnych jest na https://nuplays.pl/seller/ i https://nuplays.pl/seller/?labels=

***

O NuPlays

NuPlays to internetowy serwis stanowiący połączenie internetowego sklepu z MP3 i platformy sprzedażowej dla artystów i wytwórni. Umożliwia sprzedaż muzyki oraz dowolnych gadżetów i usług z nią związanych: ubrań, CD, winyli, koncertów, usług i przedmiotów kolekcjonerskich.

Serwis umożliwia także odpłatne transmitowanie koncertów na żywo przez internet do fanów w dowolnym miejscu na świecie.

Dla artystów, którzy jeszcze nie mają swoich gadżetów NuPlays udostępnia usługę NuPlays On Demand: koszulki, które produkują i dostarczają się same wprost do fanów!

Więcej informacji dostępnych jest http://blog.nuplays.pl/ oraz nahttp://nuplays.pl/

 

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #album   #cyfrowej   #Dominika Wani   #Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej