turystyka Wiadomości Branżowe

STAR – Polska Nagroda Fotograficzna

Wydarzenie bez precedensu w polskim świecie mediów fotograficznych! W nowym plebiscycie STAR użytkownicy będą mogli wybrać najlepszy sprzęt fotograficzny dostępny na rodzimym rynku foto. Zobacz na kogo możesz oddać swój głos. Trzy

Wydarzenie bez precedensu w polskim świecie mediów fotograficznych! W nowym plebiscycie STAR użytkownicy będą mogli wybrać najlepszy sprzęt fotograficzny dostępny na rodzimym rynku foto. Zobacz na kogo możesz oddać swój głos.

Trzy czołowe media fotograficzne: DIGITAL FOTO VIDEO, Optyczne.pl, Fotograficzny Program Bez Nazwy oraz sklep Agito.pl postanowiły wspólnie przyznać wyróżnienia najlepszym produktom z branży. Nagroda STAR (to skrót od Sprzedawcy, Testerzy, Autorzy i Recenzenci), przyznawana będzie w kilku kategoriach, m.in. za najlepszą lustrzankę, obiektyw, czy najciekawszą technologię zaprezentowaną w minionym roku. W skład jury wchodzić będą zarówno przedstawiciele organizatorów plebiscytu, jak i czytelnicy, widzowie i klienci, którzy mogą już teraz głosować na swoich faworytów na stronach internetowych www.dfv.pl, optyczne.pl, bankier.pl i agito.pl.

- Nasi widzowie często proszą o pomoc w wyborze sprzętu fotograficznego. Liczba nowych produktów na rynku nie pozwala jednej osobie na dogłębne poznanie wszystkich nowości. Jednoosobowa opinia nigdy nie jest obiektywna. Nagroda STAR ma ułatwić życie tym, którzy chcą z zalewu nowości wybrać do bliższego poznania wartościowe produkty – mówi Radosław Przybył z Fotograficznego Programu Bez Nazwy.

Docelowo nagrody przyznawane mają być dwa razy do roku, aby uwzględnić naturalny dla branży cykl życia produktów, czego dotychczas nie uwzględniały plebiscyty organizowane przez inne redakcje.

Swój głos można oddać na stronie:  http://bankier.tv/glosowanie-star-12302.html

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy