turystyka Wiadomości Branżowe

Sprzęt Ericssona na pierwszym interaktywnym seansie kinowym w Polsce

Ericsson dostarcza węzły dostępowe (Access Points) WiFi na potrzeby pierwszego w Polsce interaktywnego seansu kinowego. Seans kinowy z grą „1812: Serce Zimy” odbędzie się 24 stycznia o godzinie 19.00 w warszawskim Multikinie Złote
  • Ericsson dostarcza węzły dostępowe (Access Points) WiFi na potrzeby pierwszego w Polsce interaktywnego seansu kinowego.
  • Seans kinowy z grą „1812: Serce Zimy” odbędzie się 24 stycznia o godzinie 19.00 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Pierwszy w Polsce interaktywny seans kinowy z grą „1812: Serce Zimy” odbędzie się na sprzęcie firmy Ericsson. Uczestnicy gry, korzystając z udostępnionej przez Ericsson sieci WiFi oraz z dedykowanej aplikacji, zadecydują o losach Korwina Giedyminowicza, głównego bohatera „Serca Zimy”.

 „Węzły dostępowe WiFi firmy Ericsson pozwalają graczom posiadającym urządzenia z modułem WiFi na głosowanie na żywo nad wyborem scenariusza gry i w rezultacie na kierowanie losami głównego bohatera” – powiedział Artur Ciemiecki, CTO Polish Accounts w firmie Ericsson.

Seans odbędzie się 24 stycznia o godzinie 19.00 w Multikinie Złote Tarasy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zróżnoważonych społecznościach na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzystają ponad 2 miliardy abonentów.

Działamy w 180 krajach i zatrudniamy przeszło 100 000 pracowników. Forma Ericsson założona w 1876r., ma centralę w Sztokholmie. Firma Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

Zapraszamy na:

www.twitter.com/ericsson_poland

www.youtube.com/ericssonpolska

www.facebook.com/ericssonpolska

 

 

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy