turystyka Wiadomości Branżowe

Samsung z promocją dla miłośników filmowych hitów

Jak wygląda jedna z najbardziej realistycznych wizji ataku kosmitów na Ziemię, stworzona przez hollywoodzkich reżyserów? Dzięki promocji firmy Samsung, każdy jej uczestnik będzie mógł podziwiać w zaciszu własnego domu niesamowite zmagania

Jak wygląda jedna z najbardziej realistycznych wizji ataku kosmitów na Ziemię, stworzona przez hollywoodzkich reżyserów? Dzięki promocji firmy Samsung, każdy jej uczestnik będzie mógł podziwiać w zaciszu własnego domu niesamowite zmagania obrońców ludzkości w filmie „Avengers”. Płyta z filmem trafi do wszystkich, którzy do końca grudnia br. kupią Samsung Smart TV Monitor model T24B301EW. Jest też gratka dla najmłodszych - do promocyjnego zestawu dodawana jest również bajka „Piotruś Pan”.

Wielbiciele kinowych hitów to prawdziwy koneserzy, dla których liczy się jakość i możliwości ich domowego systemu rozrywki. Samsung Smart TV Monitor T24B301EW umożliwia dostęp nie tylko do kanałów telewizyjnych, ale dzięki technologii ConnectShare™ - także do zasobów multimedialnych, zapisanych na urządzeniach przenośnych, bez konieczności włączania komputera czy notebooka. Można więc przeglądać swoje ulubione zdjęcia na większym ekranie w rozdzielczości HD i równocześnie podziwiać efekty specjalne, widoczne w walkach na Manhattanie w filmie „Avengers”. Wielość źródeł rozrywki i wygodę jednoczesnego wyświetlania na monitorze różnych treści umożliwia technologia Picture-in-Picture.

Samsung Smart TV Monitor ma wbudowany tuner TV, dzięki czemu jest przygotowany do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) i nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń typu dekoder czy satelita. Wystarczy podłączyć go do anteny, by cieszyć się znakomitej jakości obrazem i dźwiękiem.

Promocja z filmami „Avengers” i „Piotruś Pan” obejmuje Samsung Smart TV Monitor model T24B301EW. Trwa ona do końca grudnia br. w sklepach Saturn i Media Markt. Promocją objęto limitowaną liczbę monitorów, które są specjalnie oznakowane grafiką nawiązującą do filmu „Avengers”.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy