Wiadomości Branżowe

Rekordowy Program TV

Teaser

Aplikacja Program TV – dostępna w wersjach na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS, WP7, a nawet Symbian – umożliwia przeglądanie programu telewizyjnego dla ponad 300 stacji telewizyjnych, w tym ponad 140 polskojęzycznych.

Wersję na najpopularniejszy dziś system operacyjny, Android, pobrano już ponad milion razy – podkreśla Paweł Janecki, Kierownik Zespołu Portal Dla Komórek w Wirtualnej Polsce –Nieprzerwanie, od niemal dwóch lat, aplikacja Program TV jest w czołówce najczęściej pobieranych z marketu Google Play, z kategorii Rozrywka. Każdego dnia korzysta z niej kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

W każdym udostępnionym wariancie, na różne systemy mobilne, Program TV posiada zestaw przydatnych, praktycznych funkcji.

To one decydują o popularności, wciąż przez nas rozwijanego, produktu. – dodaje Paweł JaneckiW najbliższych miesiącach planujemy gruntowne zmodernizowanie Programu TV WP.PL, wprowadzimy m.in. nowe funkcje i widoki.

Najbardziej rozbudowane są aplikacje na Android i iOS. Obie mają m.in.: opcję integracji z kalendarzem telefonu, co pozwala na ustawianie przypomnień o nadchodzących, intersujących korzystającego audycjach, oś czasu na 7 dni tygodnia, funkcję działania w trybie offline, możliwość ustawienia strefy czasowej.

Testujemy nowe modele monetyzacji aplikacji, stąd udostępnienie we wrześniu Programu TV na iOS w wolnej od reklam wersji abonamentowej, na 30 lub 90 dni. – dodaje Paweł JaneckiWykupując abonament na dłuższy termin użytkownik otrzymuje dodatkowy miesiąc korzystania z aplikacji, gratis. To pilotażowy projekt płatności w aplikacjach WP.PL.

O aplikacji

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #jak   #osem   #pawe   #roku   #rym   #spos   #swoje   #wiak