turystyka Wiadomości Branżowe

Premiera teledysku do piosenki „Kiedy Świąt przyjdzie moment”

Już dziś oficjalna premiera teledysku do niezwykłej piosenki „Kiedy Świąt przyjdzie moment” podarowanej przez Natalię Kukulską dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych. Utwór powstał na specjalną okazję Świąt Bożego Narodzenia, aby zaapelować do wrażliwych serc Polaków o wsparcie w zapewnieniu dzieciom rodzinnych świąt.

Ambasadorka Stowarzyszenia zaangażowała się w kampanię „Święta cieszą tylko w rodzinie” i przygotowała dla dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych wspaniały prezent. Napisała nowy tekst do własnej kompozycji  i zaprosiła podopiecznych do nagrania utworu. Dzieci gościły w domowym studiu Natalii, gdzie wspólnie z ambasadorką nagrały piosenkę. 

„Tą piosenką apelujemy do wrażliwych serc Polaków, którzy mają to szczęście, że spędzają święta z rodziną. Mam nadzieję, że po jej wysłuchaniu pomyślą o dzieciach porzuconych i osieroconych. O dzieciach, które też mają pełne prawo do tego, by w święta mieć radosną dziecka twarz – tak jak śpiewamy w piosence”- mówi Natalia Kukulska.

Dobroczynna inicjatywa Natalii pozwoliła dzieciom przeżyć wspaniałą przygodę i poczuć się jak prawdziwi piosenkarze, a utwór stał się tegorocznym hymnem kampanii.

Gotowy teledysk można zobaczyć tutaj:

http://media.innovationpr.pl/PressOffice/PressKit.2371.po?category_id=6793

A jak pomóc osieroconym i porzuconym dzieciom przed świętami można dowiedzieć się  na www.wioskisos.org

***

Natalia Kukulska jest Ambasadorką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce od lutego 2012 roku. Piosenkarka jest niezwykle zaangażowana w działania Stowarzyszenia. Swoją działalność charytatywną na rzecz podopiecznych rozpoczęła od wizyty w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach. Następnie przekazała na aukcję stroje, w których wystąpiła w programie "Bitwie na głosy" w TVP 2. W marcu znalazła czas by malować z dziećmi billboard zachęcający do przekazywania 1% podatku i ogłosiła w mediach, ze swój 1% przekaże właśnie Wioskom Dziecięcym. Wsparła je też w kampanii „Powrót do szkoły” kiedy to Stowarzyszenie zbierało pieniądze na wyprawki szkolne i zajęcia wyrównawcze dla potrzebujących dzieci. Teraz jest w finale plebiscytu „Gwiazdy dobroczynności”.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie, z powodzeniem realizujemy swoją misję w Polsce już od prawie 28 lat. Pod opieką Stowarzyszenia znajduje się obecnie ponad 1250 dzieci.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #kt   #Maciej Sojka   #tre   #wideo