Ciekawostki georgia Praca

Praca w Georgii

Czy łatwo jest znaleźć pracę w stanie Georgia? Być może nie jest trudno, jednak nie warto ufać nieznanym pośrednikom. Jeśli masz możliwość pracy w dużej firmie, znasz język angielski, to możesz spróbować. Pracy możesz także szukać przez znajomych, a jeśli przez pośredników, to tych z dobrą reputacją.

Czy trzeba koniecznie znać język angielski? Nie zawsze. Np. znalazłam podobne ogłoszenie: Praca przy sprzątaniu domów, zarobki to 400-600 dolarów tygodniowo.

015006d.JPG

Kolejne ogłoszenie: Praca jako housekeeping. Miejsce to Montana. Kolejne: South Carolina, i jest to praca w hotelach. Przy tym ogłoszeniu była informacja, że pracodawcy nie wymagają znajomości języka angielskiego.

Jednak język angielski warto znać, zwłaszcza wtedy, kiedy opiekujesz się dziećmi. Przecież musisz zrozumieć, co one do Ciebie mówią. Praca jako recepcjonista, kelner, opiekunka itp. Wymagają dobrej znajomości języka angielskiego.

Praca w Geogii to nie tylko praca w dużych miastach, ale także na farmach. Być może właśnie takiej pracy szukasz.

Pamiętaj, że szukając pracy, powinieneś być ostrożny. Nie ufaj nieznanym pośrednikom, i nie wpłacaj im żadnych pieniędzy. Pamiętaj, że to Ty masz zarobić, anie dać zarobić na sobie innym, zwłaszcza tym, którzy chcą oszukać człowieka.

Do Georgii przyjeżdża także wielu studentów, którzy chcą pracować tu przez wakacje. Znajdują oni pracę przy opiece nad ludźmi starszymi czy jako baby sister.
Ika

Similar Posts