Wiadomości Branżowe

“Policjantki i policjanci” – nowy tydzień i nowe odcinki o 19.00 w Czwórce

Posterunkowa Ola ofiarą agresywnego prześladowcy, zaginiony mąż, który wcale nie zaginął, zagadkowe zniknięcie pieniędzy w warsztacie samochodowym, a rozwodzący się  Mikołaj wymiguje się od randki z policjantką - nowy tydzień i nowe odcinki „Policjantek i policjantów” od poniedziałku do czwartku o 19.00 w Czwórce. "Policjantki i policjanci" -
Teaser

Posterunkowa Ola ofiarą agresywnego prześladowcy, zaginiony mąż, który wcale nie zaginął, zagadkowe zniknięcie pieniędzy w warsztacie samochodowym, a rozwodzący się  Mikołaj wymiguje się od randki z policjantką - nowy tydzień i nowe odcinki „Policjantek i policjantów” od poniedziałku do czwartku o 19.00 w Czwórce.

"Policjantki i policjanci" - zapowiedź Czwórki. Odcinki od 13 - 16 października 

Na komisariat zgłasza się młoda kobieta, twierdząc, że zaginął jej mąż Oskar. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Bardzo szybko okazuje się, że Natalia nie zna najważniejszych faktów z jego życia.

Posterunkowa Ola ma pecha w życiu osobistym – poznany niedawno chłopak okazuje się być agresywnym prześladowcą! Aspirant Mikołaj deklaruje jej pomoc, ryzykując utratą pracy w policji. Inny patrol odnalazł nad rzeką odurzonego mężczyznę. Rysopis pasuje do Oskara. Śledztwo przynosi zaskakujący zwrot akcji – znaleziony nie jest na pewno Oskarem. Przy okazji wychodzi na jaw, gdzie jest Oskar.

Krzysztof i Monika dostają wezwanie o kradzieży w warsztacie samochodowym. Oskarżenie pada na Maćka, pracownika karanego już za pobicia i kradzieże. Policjanci odkrywają na jego ciele liczne ślady pobicia. Dlaczego i skąd się wzięły? Szybko wyjaśnia się kto naprawdę zabrał „ukradzione” pieniądze. Prawda jest zaskakująca.

Monika szuka sobie weekendowych zajęć. Nie chce wracać do domu, w którym słyszy przytyki teściowej, że pora już na dziecko.

W kolejnym odcinku Mikołaj i Ola badają sprawę okradzionego i pobitego mężczyzny. Zauważają, że bardzo się czegoś boi. Na komendzie rozchodzi się plotka o rozwodzie aspiranta. Jedna z policjantek, sierżant Paulina, postanawia zaprosić Mikołaja na randkę. Białach odpowiada, że nie jest jeszcze gotowy na spotykanie się z żadną kobietą. Prawda jest taka, że wciąż kocha swoją żonę.

Nowy tydzień i nowe odcinki „Policjantek i policjantów” od poniedziałku do czwartku o 19.00 w Czwórce.


dostarczył infoWire.pl
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy