turystyka Wiadomości Branżowe

”Pierwsza miłość” we wrześniu czyli śmierć Igora i inne zagadki

Czy wrześniowe odcinki ”Pierwszej miłości” przyniosą przełom w śledztwie w sprawie  śmierci Igora (Rafał Mohr)? A intrygi, której ofiarą padła rodzina Żukowskich oraz ich przyjaciele? Co naprawdę wydarzyło się feralnej nocy, którą Marysia (Aneta Zając) spędziła z Szymonem (Marcin Korcz)? Śledztwo w sprawie morderstwa Igora  trwa już kilka tygodniu i
Teaser

Czy wrześniowe odcinki ”Pierwszej miłości” przyniosą przełom w śledztwie w sprawie  śmierci Igora (Rafał Mohr)? A intrygi, której ofiarą padła rodzina Żukowskich oraz ich przyjaciele? Co naprawdę wydarzyło się feralnej nocy, którą Marysia (Aneta Zając) spędziła z Szymonem (Marcin Korcz)?

Śledztwo w sprawie morderstwa Igora  trwa już kilka tygodniu i najwyraźniej utknęło w miejscu. Kto zabił męża Sabiny (Urszula Dębska)? W kręgu podejrzeń są Grzegorz (Jan Jankowski), Radek (Mateusz Banasiuk) i ojciec dziewczyny Karol (Karol Strasburger). Zanim śledczy znajdą sprawcę, fani serialu mogą sami spróbować rozwikłać tę zagadkę. Zapraszamy ich do zabawy interaktywnej, w której mogą przeprowadzić śledztwo: przepytać świadków, poznaćj motywy podejrzanych,  przyjrzeć się dowodom. Jeśli nie chcą czekać, powinni kliknąć poniższy link:

http://www.youtube.com/watch?v=Ni09bDGmaQE

W życiu Sabiny sporo nowych zmian. Pojawi się w nim jej przyrodnia siostra Agata (Aleksandra Kisio). Czy wsparcie bliskich i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) pomoże dziewczynie wyjść z traumy po śmierci ukochanego?  Na pewno będzie mogła liczyć na pracę. Sabina odświeży między innymi swój salon mody.

Intrygę przeciwko Kindze Żukowskiej i jej bliskim uknują Beata (Katarzyna Ankudowicz) siostra Adama (Marcin Krajewski) i jej mąż Filip (Jakub Mazurek). Efekty ich działań zatoczą bardzo szeroki krąg. Kinga będzie podejrzewać, że wraz z siostrą spiskował Adam. W pościgu za oszustami Żukowscy ruszą do Krakowa, gdzie ekipa zrealizowała malownicze zdjęcia. Ofiarami oszustwa Beaty i Filipa będą nie tylko Żukowscy, którzy stracą spore oszczędności. Dużo większe straty poniosą Marysia, Szymon i Hubert (Michał Czernecki). Okaże się, że chciwość Beaty i Filipa zniszczy ich życie. Czy uda się je odbudować?

Dla przeciwwagi widzów czeka też komediowy wątek pomyłek z udziałem Otylii Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska będzie uczyć Nikolę (Anna Kózka) pływać. Wesoło będzie również w Wadlewie, gdzie odbędą się wybory na najładniejszą wieś w powiecie. Wadlewscy panowie – Roman (Lech Dyblik),  Seweryn (Mirosław Kropielnicki) i Wojtek (Piotr Głowacki) wyjadą do sanatorium w Lądku Zdroju. Z kolei do wsi sprowadzi się Paulina -w tej roli – Julia Pogrebińska, nowa pani weterynarz, która do tej pory żyła życiem wielkomiejskiej panny. Z pewnością wszystkie te perypetie bohaterów dostarczą widzom wielu emocji. Nowe odcinki już wkrótce na antenie Polsatu (pon.-pt. godz. 18).

Zdjęcia do nowego sezonu znajdą Państwo klikając link w biurze prasowym oraz na ftp:

https://ftp.atmgrupa.pl/

login: dziennikarz

hasło: zdjecia2012

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy