turystyka Wiadomości Branżowe

”Pierwsza miłość”: Hubert oskarża Marysię o zdradę

Po nieobecność Huberta (Michał Czernecki), Marysię (Aneta Zając) niespodziewanie odwiedzi Szymon (Filip Korcz). Kiedy Hubert po powrocie znajdzie w mieszkaniu ślady obecności Szymona, rozpęta prawdziwą burzę. Ale od początku. Kiedy Hubert wyjeżdża z Wrocławia w interesach, Marysia postanawia nadgonić papierkowe zaległości związane z Barbarianem. Majka pracuje w swoim mieszkaniu
Teaser

Po nieobecność Huberta (Michał Czernecki), Marysię (Aneta Zając) niespodziewanie odwiedzi Szymon (Filip Korcz). Kiedy Hubert po powrocie znajdzie w mieszkaniu ślady obecności Szymona, rozpęta prawdziwą burzę.

Ale od początku. Kiedy Hubert wyjeżdża z Wrocławia w interesach, Marysia postanawia nadgonić papierkowe zaległości związane z Barbarianem. Majka pracuje w swoim mieszkaniu odstresowując się nieco przy lampce wina. I wtedy właśnie słyszy dzwonek do drzwi. Otwiera i wpraszają się do niej zupełnie pijani i rozbawieni Szymon i Filip (Jakub Muzurek). Nastrojeni do zabawy panowie odrywają Marysię od pracy. Dziewczyna nie daje rady ich spławić. Następnego dnia dziewczyna budzi się w otoczeniu pustych kieliszków i butelki po winie. I w takim właśnie stanie znajduje ją po powrocie stęskniony Hubert. Znajduje jednak przy łóżku koraliki Szymona. Wtedy cała radość na widok ukochanej szybko pryska. Hubert nabiera podejrzeń i oskarża Marysię o zdradę. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że Majka zupełnie nie pamięta co wydarzyło się poprzedniego wieczoru. Strach, że mogła zdradzić Huberta zupełnie ją sparaliżuje. Czy Marysia faktycznie przespała się z Szymonem? Czy to już koniec ich związku?  Ten wątek rozpocznie się w „Pierwszej miłości” (Polsat, pon.- pt. godz. 18) już 18 kwietnia.

< 239119" >
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy