turystyka Wiadomości Branżowe

Oświadczenie redakcji tygodnika WPROST

W odpowiedzi na komunikat wysłany do mediów przez Akson Studio w dn. 19.09.2012 r. redakcja tygodnika „Wprost” oświadcza, że zawarte w publikacji pt. „Człowiek ze złota” informacje na temat udziału twórców filmu „Wałęsa”, m.in.

W odpowiedzi na komunikat wysłany do mediów przez Akson Studio w dn. 19.09.2012 r. redakcja tygodnika „Wprost” oświadcza, że zawarte w publikacji pt. „Człowiek ze złota” informacje na temat udziału twórców filmu „Wałęsa”, m.in. Andrzeja Wajdy i Roberta Więckiewicza, w filmie promocyjnym linii lotniczych OLT Express, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z wypowiedzi prezesa Akson Studio, pana Michała Kwiecińskiego. Wypowiedzi te nie podlegały interpretacji autorki publikacji i pochodziły z rozmowy z panem Kwiecińskim.

Rozumiemy, że celem komunikatu wydanego przez Akson Studio jest chęć odwrócenia uwagi od informacji, która okazała się jedną z najczęściej cytowanych w tym tygodniu. Jest nam jednak niezmiernie przykro, że producent tej klasy, co pan Kwieciński, wycofuje się z własnych słów.

Redakcja tygodnika „Wprost” w najbliższym czasie szczegółowo odniesie się do zarzutów podnoszonych w komunikacie Akson Studio.

(-) Michał Kobosko

Redaktor naczelny „Wprost” 

A to już wiesz?  Premierowe seriale w telewizji na życzenie TP

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy