turystyka Wiadomości Branżowe

Olga Kalicka i Marcel Borowiec już wkrótce w „Galerii”

Olga Kalicka zagra dziewczynę, którą z tupetem będzie chciał poderwać Patryk. Marcel Borowiec wcieli się we fryzjera-geja. W tytułowej galerii będą się do niego ustawiać się długie kolejki pań. Losy nowych bohaterów będzie można

Olga Kalicka zagra dziewczynę, którą z tupetem będzie chciał poderwać Patryk. Marcel Borowiec wcieli się we fryzjera-geja. W tytułowej galerii będą się do niego ustawiać się długie kolejki pań.

Losy nowych bohaterów będzie można śledzić począwszy od odcinka „Galerii”, który zostanie wyemitowany 20 listopada. Maksa, czyli Marcela Borowca do galerii przyprowadzi Agata (Karolina Głąb). Zarekomenduje go Kasi (Paulina Chapko), która szuka fryzjera do swojego show room’u. Wkrótce okaże się, że Max zrobi w galerii furorę. Będą się do niego ustawiać tłumy klientek.

Z kolei Joasia – Olga Kalicka, zatrudni się w galerii do rozdawania ulotek. Choć jej matka Ula (Magdalena Emilianowicz) - pracuje tam już od pewnego czasu, jako sprzątaczka, nie będzie tym zachwycona. Jakby przeczuwała, że to się źle skończy. Przygoda Joasi w galerii zacznie się wesoło i niewinnie. Wpadnie w oko Patrykowi (Dominik Rybiałek). Chłopak założy się z kolegami, że poderwie dziewczynę. Zaprosi ją do baru u Huberta. Potem jednak nie będzie już tak miło. Chcąc popisać się przed kolegami i udowodnić, że jest prawdziwym facetem, Patryk zamknie się z Joasią w damskiej toalecie. Wbrew dziewczynie zacznie się do niej dobierać. Jak skończy się te zaloty, które zmienią się w nieprzyjemną dla niej szarpaninę? Jakie potoczą się dalsze losy Joasi i Maksa w „Galerii”? Wszystko do zobaczenia już wkrótce – serial można oglądać od poniedziałku do czwartku w TVP 1.

Olga Kalicka – oprócz „Galerii” występuje obecnie w popularnym serialu „Rodzinka.pl”. Ma także na swoim koncie role w serialach „Ojcu Mateuszu”, „Prosto w serce”.

Marcel Borowiec jest aktorem, który zwraca na siebie uwagę oryginalną, androgyniczną urodą. Zagrał m.in. w „Przepisie na życie”, „Na dobre i na złe”.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy