Wiadomości Branżowe

NuPlays partnerem akcji „Kultura na Widoku”

Platforma muzyczna NuPlays jest partnerem inaugurowanej jutro kampanii „Kultura na widoku” organizowanej przez fundację Legalna Kultura pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Spośród wielu albumów muzycznych dostępnych na platformie wybrane zostały trzy, które za pośrednictwem NuPlays będą oferowane w wyjątkowych cenach: wielokrotnie nagrodzony album jazzowy „Ravel” tria Dominika Wani,
Teaser

Platforma muzyczna NuPlays jest partnerem inaugurowanej jutro kampanii „Kultura na widoku” organizowanej przez fundację Legalna Kultura pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Spośród wielu albumów muzycznych dostępnych na platformie wybrane zostały trzy, które za pośrednictwem NuPlays będą oferowane w wyjątkowych cenach: wielokrotnie nagrodzony album jazzowy „Ravel” tria Dominika Wani, rockowy „Prosto” zespołu Kult oraz najnowszy, cieszący się ogromną popularnością album „Kurt Rolson” TEDEgo.

Projekt „Kultura na widoku” kształtuje poczucie odpowiedzialności za kulturę, a także tworzy i wzmacnia dobry obyczaj korzystania z legalnych źródeł w sieci i poza nią. Oferowanie muzyki w zaskakujący i ciekawy sposób pomaga artystom dotrzeć do nowych fanów. „NuPlays.pl powstał po to, by pomagać artystom zarabiać na ich twórczości. Kampania „Kultura na widoku” jest dobrym przykładem jak dziś trzeba myśleć o sprzedaży muzyki. Nie wystarczy nagrać dobrą płytę, ale trzeba też pomyśleć o tym jak dotrzeć do fanów i w jaki sposób zaoferować im swoją twórczość”– mówi Paweł Soproniuk, szef NuPlays.pl

Legalna kultura na spacerze

Ze specjalnych regałów ustawionych w przestrzeni publicznej polskich miast, będzie można pobrać zdigitalizowane książki, filmy, gry i utwory muzyczne. Wszystkie tytuły są w formie cyfrowej, dzięki czemu można je pobrać poprzez kody QR i skrócone linki URL umieszczone przy każdym tytule. W ofercie NuPlays widocznej na regałach Kultury na Widoku dostępne są trzy pełne albumy znakomitych twórców w formacie MP3 w specjalnych, obniżonych cenach:

  • TEDE: „Kurt Rolson” – 12,99 PLN
  • Dominik Wania Trio: „Ravel” – 14,99 PLN
  • Kult: „Prosto” – 14,99 PLN

 Oprócz plików MP3 dostępne są również płyty CD oraz gadżety wybranych artystów.

 NuPlays – jak wygląda współpraca

NuPlays.pl to platforma internetowa łącząca twórców i odbiorców muzyki. Internetowy serwis stanowiący połączenie internetowego sklepu z MP3 i platformy sprzedażowej dla artystów i wytwórni. Z oferty korzysta już blisko 1800 muzyków, z czego blisko 300 z nich oferuje fanom pliki oraz gadżety: płyty, koszulki, streamingi koncertów i inne. Serwis, dzięki usłudze „NuPlays On Demand” umożliwia także artystom tworzenie kolekcjonerskich koszulek bez potrzeby inwestowania w ich produkcję.

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy