turystyka Wiadomości Branżowe

Nowe miłosne wątki w „Galerii”

Wkrótce w „Galerii” pojawi się dwóch przystojniaków, a wraz z nimi nowe wątki miłosne. Pierwszy to 25-letni Sebastian (Jakub Wróblewski), który marzy o Legii Cudzoziemskiej. Do galerii trafi przypadkiem. Zauważy niebezpieczne pęknięcie

Wkrótce w „Galerii” pojawi się dwóch przystojniaków, a wraz z nimi nowe wątki miłosne.

Pierwszy to 25-letni Sebastian (Jakub Wróblewski), który marzy o Legii Cudzoziemskiej. Do galerii trafi przypadkiem. Zauważy niebezpieczne pęknięcie na ścianie i właśnie tym zaimponuje Anicie (Julia Pietrucha). Córka właściciela centrum handlowego zaproponuje mu pracę. Sebastian miałby ochotę  odrzucić posadę konserwatora, ale podczas krótkiego pobytu w galerii w oko wpada mu Kasia (Paulina Chapko), która również tam pracuje. Jednak Kasia po śmierci matki (Ewa Bukowska) nie będzie miała głowy do miłości. I wykorzysta to Weronika (Paulina Raczyło), jej najlepsza przyjaciółka. Zakocha się w Sebastianie na zabój. Przy okazji w miłosne sidła wpadnie też Pinokio (Vienio, czyli Piotr Więcławski), który będzie pomagał Weronice zdobyć serce przystojnego konserwatora. A kogo wybierze Sebastian? Zdradzimy, że ta pełna humoru historia będzie obfitowała w zaskakujące zwroty akcji. Więcej w „Galerii” już od 1 października.

Nieco później w galerii zjawi się Michał (Rafał Cieszyński), przyjaciel Karoliny (Magdalena Turczeniewicz), jeszcze z czasów Mediolanu. Kiedy Adam (Bartosz Porczyk) zobaczy jak dawni przyjaciele serdecznie witają się po latach omal nie pęknie z zazdrości. Rywalizacja o względy Karoliny między panami zacznie się na dobre, gdy okaże się, że Michał zabawi w galerii na dłużej. Chciałby w niej otworzyć restaurację. Michał nie będzie też ukrywał, że ma wobec Karoliny poważne zamiary. Wówczas pojawią się kolejne problemy. Syn Michała - Patryk (również nowa postać, Dominik Rybiałek) bardziej polubi Anitę. Perypetie Michała i pozostałych bohaterów będzie można śledzić w „Galerii” od 10 października. Nowe odcinki serialu w TVP 1, są emitowane od poniedziałku do czwartku o godz. 18.45.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy