turystyka Wiadomości Branżowe

NK w jednej z głównych ról

Największy polski portal społecznościowy wpłynął na życie milionów. Odnowione znajomości i odświeżone kontakty zaowocowały niesamowitymi i pięknymi historiami. Jedną z nich opowiada dokument Kamila Króla pt.: "Miłość bez

Największy polski portal społecznościowy wpłynął na życie milionów. Odnowione znajomości i odświeżone kontakty zaowocowały niesamowitymi i pięknymi historiami. Jedną z nich opowiada dokument Kamila Króla pt.: "Miłość bez ustawki" wyprodukowany przez HBO.

Bohaterami "Miłości bez ustawki" są Mariola i Krzysztof, którzy poznali się w internecie, na portalu społecznościowym nasza-klasa.pl (obecnie nk.pl). Szybko narodziło się między nimi uczucie, którego nie rozumiało ich otoczenie. Krzysztof, nazywany przez kolegów Siwym, jest jednym z najbardziej znanych kibiców Śląska Wrocław. Mariola mieszka w Dzierżoniowie, pracuje jako kierowniczka sklepu i samotnie wychowuje nastoletnią córkę. W wolnych chwilach kibicuje ulubionej drużynie piłkarskiej - Ruchowi Chorzów. Uczucie, które wybuchło między nimi, zaskoczyło ich samych. O swoim związku mówią: "Dzielą nas kluby, łączy miłość".

"Historia powstania filmu miała swój początek ponad trzy lata temu, kiedy Kamil Król zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w odnalezieniu ciekawych historii, które przydarzyły się Użytkownikom naszego serwisu. Opublikowaliśmy ogłoszenia w portalu, Użytkownicy wzięli udział w castingu, ruszyła dokumentacja projektu.  Kilka razy gościliśmy też ekipę w naszym biurze i teraz możemy cieszyć się naprawdę poruszającym dokumentem, który może zainteresować nie tylko fanów futbolu czy mediów społecznościowych." - mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Premiera filmu odbędzie się 29 czerwca o godz. 22.00 w HBO. Film dostępny będzie również w serwisach HBO GO i HBO OD.

Zwiastun produkcji można zobaczyć m.in. na youtube http://www.youtube.com/watch?v=D65qA-vP6H8&feature=relmfu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy