Wiadomości Branżowe

Nexto Reader, najlepsza aplikacja zakupowa w Polsce, w nowej odsłonie na iOS i Androida

Teaser

Nexto Reader, czytnik ebooków, e-prasy oraz odtwarzacz audiobooków na Android i iOS, nagrodzony w tym roku jako najlepsza mobilna aplikacja zakupowa w Polsce i druga w Europie, doczekał się nowej, odmienionej wersji.

Zmiany jakie zaszły w aplikacji dotknęły wszystkich aspektów – od kolorystyki, przez nawigację, aż po czytnik publikacji i odtwarzacz audio. Wiedzieliśmy, że poprzednia wersja Nexto Readera była bardzo dobra, o czym świadczy ponad 210 tys. instalacji i nagrody zdobyte w plebiscycie Mobile Shopping Application Awards organizowanym przez MasterCard. – mówi Bartłomiej Roszkowski, członek zarządu NetPress Digital – Produkt, który obecnie przygotowaliśmy jest z całą pewnością lepszy i bardziej przyjazny w obsłudze. Chcieliśmy mieć pewność, że wszystko będzie działać tak jak chcemy, dlatego w nowej aplikacji nie ma nawet linijki kodu z poprzedniej wersji! To się nazywa rewolucja.

Wszyscy fani cyfrowych treści na urządzeniach mobilnych mogą już pobrać z Google Play i App Store nowy Nexto Reader przygotowany przez firmę Looksoft i przetestować uatrakcyjniony graficznie interfejs aplikacji. Został on przystosowany do panujących aktualnie standardów i zoptymalizowany pod kątem łatwości oraz wygody użytkowania na telefonach komórkowych i tabletach.

Teraz jeszcze łatwiej będzie można wyszukać dowolną pozycję z oferty lub własnej biblioteki i rozpocząć korzystanie z wybranych treści. Zrezygnowano z dolnych zakładek na rzecz górnego paska narzędzi i wysuwanego bocznego menu – za pomocą którego uzyskamy dostęp do kluczowych funkcji aplikacji.

Nowy Nexto Reader podobnie jak poprzednie wersje umożliwia pełną synchronizację z internetowym Nexto.pl i innymi urządzeniami na których został zainstalowany. Dzięki temu raz zamówione publikacje są dostępne bez względu na aktualnie wykorzystywane urządzenie.

Nie ustajemy w wysiłkach i już pracujemy nad rozwojem nowych funkcjonalności  – dodaje Bartłomiej Roszkowski. - W najbliższym czasie pojawi się możliwość płatności w wersji na iOS oraz zamawianie subskrypcji na prasę.

>> Pobierz Nexto Reader na Androida

>> Pobierz Nexto Reader na iOS-a


O Nexto.pl

Nexto.pl jest w Polsce liderem w zakresie sprzedaży książek i prasy w wersji elektronicznej. Każdy z produktów znajdujących się na Nexto.pl można nabyć tanio, bezpiecznie i szybko za pomocą błyskawicznych zakupów “1 kliknięciem”.

Dostępna jest także aplikacja mobilna „Nexto Reader” pod systemy Android i iOS, która została zwycięzcą tegorocznej edycji Mobile Shopping Application Awards organizowanego przez MasterCard.

Sklep Nexto.pl został wyróżniony miejscem w pierwszej dziesiątce najlepszych sklepów internetowych w Polsce w 2010 i 2011 roku w rankingu portalu Money.pl w kategorii "Kultura i rozrywka".

Nexto.pl dostarcza technologię oraz e-publikacje dla największych sieci komórkowych w Polsce – Plus i Orange. Firma współpracuje obecnie z ponad 120 wydawnictwami z Polski i zagranicy, a jej partnerami są m.in. Wirtualna Polska, Samsung, ASUS. Od sierpnia 2012 spółka RUCH S.A. jest właścicielem pakietu właścicielskiego. NetPress Digital, zarządzające sklepem Nexto.pl, znalazło się także w gronie najlepszych firm technologicznych w Europie w ramach konkursu RED HERRING 100.

Źródło NetPress Digital Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Czy   #edwarda   #fotografia artystyczna   #pl   #rynek sztuki   #RYNEKISZTUKA   #sternbach   #zefa