Ciekawostki

Nakarm psa z Szerlokiem i All For Planet

Wystartowała akcja „Nakarm psa z Szerlokiem”. Już dziś odwiedzający serwis Szerlok.pl mają możliwość dokarmienia psów przebywających w polskich schroniskach. Fundacja All For Planet objęła patronat

Wystartowała akcja „Nakarm psa z Szerlokiem”. Już dziś odwiedzający serwis Szerlok.pl mają możliwość dokarmienia psów przebywających w polskich schroniskach. Fundacja All For Planet objęła patronat nad tym projektem.

Celem akcji jest dokarmienie 50 psów przebywających w schroniskach sześciu polskich miast: Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrześni, Łowicza i Głowna. Ma ona również zwrócić uwagę na potrzeby schronisk oraz pomóc w adopcji znajdujących się w nich psów. Odwiedzający serwis Szerlok.pl mają możliwość wsparcia projektu poprzez klikanie na przycisk akcji umieszczony na stronie ogłoszenia z psem biorącym udział w akcji. Lista tych ogłoszeń dostępna jest na stronie http://szerlok.pl/nakarm_psa. Do wykorzystania jest jedno kliknięcie na dzień. Po zebraniu odpowiedniej ilości kliknięć ( i graficznym napełnieniu symbolicznej kości) Szerlok.pl wyśle do schroniska dużą paczkę z karmą dla psa, której wystarczy na dwa miesiące! Dzięki specjalnym funkcjom będzie można łatwo polecić dokarmianie psów znajomym na Facebooku, Gadu Gadu, Blipie i Śledziku.

Schroniska dla zwierząt mają ogromne potrzeby – mówi Tomasz Drożdżyński z serwisu Szerlok.pl. Akcja “Nakarm psa z Szerlokiem” to nasz mały wkład w pomoc tym placówkom i przebywającym w nich psom. Naszym marzeniem jest jednak, żeby dzięki akcji choć kilka z nich znalazło swoich nowych właścicieli – to najlepsza forma pomocy dla tych zwierząt – dodaje Drożdżyński.

Sytuacja polskich schronisk dla zwierząt nie jest dobra. W zdecydowanej większości niedofinansowane, często przepełnione, potrzebują wsparcia. Dlatego celem akcji „Nakarm psa z Szerlokiem” jest nie tylko nakarmienie psów, ale także zachęcenie do ich adopcji. W serwisie Szerlok.pl jest wiele ofert adopcji psów, zamieszczanych spontanicznie przez przyjaciół schronisk. Organizatorzy liczą, że dzięki akcji choć kilka z psów znajdzie swoich nowych, kochających właścicieli. Nawet tona karmy nie zastąpi osoby, która zaopiekuje się psem i zaoferuje mu nowy dom – dodaje Drożdżyński.

Więcej informacji na temat akcji dostępnych jest na stronie http://szerlok.pl/nakarm_psa oraz na stronie fanów Szerloka na Facebooku: http://www.facebook.com/szerlok . „Nakarm psa z Szerlokiem” potrwa od 8 do 28 czerwca 2010 r. Szerlok.pl i All For Planet zachęcają do przyłączenia się do akcji i klikania w przycisk – codziennie!

Szerlok.pl to internetowy serwis ogłoszeń lokalnych największych polskich miast. Oferuje możliwość zamieszczenia na jego łamach prostych i darmowych ofert. Powstały w 2009 r. serwis może pochwalić się już ponad 700 tys. unikalnych miesięcznych Użytkowników oraz 150 tys. aktywnych ogłoszeń.

http://media.allegro.pl/pr/163393/nakarm-psa-z-szerlokiem-i-all-for-planet

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy