turystyka Wiadomości Branżowe

Między Marysią i Hubertem stanie jego była żona

Krótko potrwa radość Marysi (Aneta Zając) z odnalezienia porwanej córeczki. Wkrótce dowie się, że we Wrocławiu jest była żona jej ukochanego. I poczuje zagrożenie. Hubert (Michał Czernecki) spotka Sandrę (Monika Dryl)

Krótko potrwa radość Marysi (Aneta Zając) z odnalezienia porwanej córeczki. Wkrótce dowie się, że we Wrocławiu jest była żona jej ukochanego. I poczuje zagrożenie.

Hubert (Michał Czernecki) spotka Sandrę (Monika Dryl) przypadkiem w kawiarni. Jeszcze tego samego wieczora będzie przeglądał ich wspólne zdjęcia i wspominał małżeństwo z Sandrą. Swego czasu Hubert był bardzo zakochany w Sandrze. A ona niewdzięczna odeszła razem z ich wspólnikiem. Z premedytacją okradli go z tego co było dla niego najważniejsze. Jednak Hubert nie wyleczył się do końca z tej miłości. Wciąż myśli o byłej żonie. Gdy Sandra prosi go by w „w interesach” umówił ją na spotkanie z Anetą Pałkowską (Maria Pakulnis), chętnie pomaga. Nie mówi też o przyjeździe Sandry Marysi. Majka poznaje Sandrę następnego dnia w fundacji. Poczuje się przy niej jak kopciuszek. A Sandra wprosi się do nich na kolację i tak wkroczy w ich życie. Choć z własnej winy straciła Huberta, dopiero kiedy zostawił ją drugi mąż, zrozumiała jak wiele straciła. Będzie próbowała odzyskać męża, grając przy tym ofiarę. W przeciwieństwie do Huberta, Marysia od razu wyczuje prawdziwe intencje Sandry. I będzie mocno zazdrosna. Przebiegła Sandra wykorzysta każdą chwilę by rozbić jej rodzinę. Czy jej się uda? Czy Hubert ulegnie? Ten wątek będzie można śledzić już od końca lutego.

 „Pierwszą miłość” można oglądać w Polsacie, od poniedziałku do piątku, o godz. 18. Serial jest liderem pasma. Ogląda go średnio 3 mln widzów. Udział w grupie 16-49 jest na poziomie 28 proc., a w grupie  4+  to 21 proc..

*Wszystkie dane za Nielsen Audience Measurement.

***************************************************************************

Monika Dryl jest aktorką Teatru Narodowego w Warszawie. Występowała wielu serialach, m.in. „Faceci do wzięcia”, „Rodzina zastępcza”, „Złotopolscy” oraz w filmach, m.in. „Świadek koronny”, „Jasminum”, „Lunatycy”. Laureatka Nagrody im. Agnieszki Osieckiej na XXII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy