turystyka Wiadomości Branżowe

Konkurs fotograficzny "Wodne skojarzenia", rozpoczęła się V edycja

2 lipca 2012 roku ruszyła V edycja konkursu fotograficznego „Wodne skojarzenia”, organizowanego przez firmę Aquanet SA. Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografów, w szczególności amatorów.

Woda dla każdego z nas może oznaczać coś zupełnie innego – liczy się pierwsze skojarzenie: woda jako wartość..., symbol..., żywioł..., doznanie... lub dobro codziennego użytku. A z czym Tobie się ona kojarzy?

Zapraszamy wszystkich tych, którzy zainspirowani tematem konkursu zechcą w twórczy sposób wypowiedzieć się, czym jest woda w naszym życiu.


Wzorem ubiegłych lat nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace ujrzą światło dzienne i w październiku 2012 r. zostaną zaprezentowane podczas plenerowej wystawy na Starym Rynku w Poznaniu. W ten sposób Aquanet SA pragnie nagrodzić autorów najciekawszych fotografii, a mieszkańcom Poznania i Wielkopolski umożliwić ich obejrzenie.


Nagrody

  • I miejsce 2000 zł netto
  • II miejsce 1500 zł netto
  • III miejsce 1000 zł netto

20 wyróżnień to nagrody przyznane przez redakcję SwiatObrazu.pl w postaci dostępu do wybranego błyskawicznego e-kursu spośród następujących tytułów:


Konkurs trwa od 2 lipca do 31 sierpnia 2012 roku.

Regulamin

Galeria konkursowa

By zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu użytkownika.


Organizator: Aquanet SA

Patroni medialni: Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl, epoznan.pl, WTK, SwiatObrazu.pl.


Informacja pochodzi z Internetowego Dziennika o Fotografii i Wideo SwiatObrazu.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jest   #który   #nowe   #pl