Wiadomości Branżowe

Koncert finałowy III edycji „Otwartych Wtorków z NuPlays” już 5 lipca w Klubie Progresja Music Zone

5 lipca, na deskach warszawskiego klubu Progresja odbędzie się wielki finał III edycji „Otwartych Wtorków z NuPlays”. To idealna opcja spędzenia wieczoru dla wszystkich, którzy w starciu footballu i muzyki wybierają właśnie muzykę. O zwycięstwo w konkursie walczyć będzie 6 zespołów. Nową nagrodą jest udział w półfinałach kolejnej polskiej edycji Emergenzy.

Teaser

5 lipca, na deskach warszawskiego klubu Progresja odbędzie się wielki finał III edycji „Otwartych Wtorków z NuPlays”. To idealna opcja spędzenia wieczoru dla wszystkich, którzy w starciu footballu i muzyki wybierają właśnie muzykę. O zwycięstwo w konkursie walczyć będzie 6 zespołów. Nową nagrodą jest udział w półfinałach kolejnej polskiej edycji Emergenzy. Koncert będzie można obejrzeć na żywo na platformie NuPlays.

Do finału III edycji konkursu „Otwarte Wtorki z NuPlays”, dostało się sześć zespołów: Sounds Like The End Of The World, Traffic Junky, Ugly 10, White Highway oraz Highlow i Goat Force One. Jeśli więc znużył Was Mundial i macie ochotę spędzić sobotni wieczór w sposób inny niż przed telewizorem, zapraszamy na koncert w sobotę 5 lipca, na godz. 17:00 do klubu Progresja Music Zone.

Koncert uświetni występ zwycięzców poprzedniej edycji – zespołów Enclose oraz Aterra. Młodzi muzycy walczą o atrakcyjne nagrody:

  • sesję nagraniową w Studiu Progresja (nagroda jury)
  • możliwość występu na scenie Klubu Progresja jako support przed wybraną gwiazdą (nagroda publiczności)

Nową nagrodę ustanowili organizatorzy polskiej edycji Emergenzy. Wybrany przez przedstawiciela festiwalu zespół, zagra w przyszłorocznym półfinale tego konkursu, który jest najpopularniejszym na świecie międzynarodowym festiwalem muzycznym poświęconym młodym zespołom.

Kolejne dwie ustanowione przez NuPlays nagrody to:

  • 3-godzinne konsultacje na temat wizerunku z profesjonalną agencją PR o wartości 1000 PLN dla zespołu, który zdobędzie najwięcej głosów publiczności w czasie dowolnego koncertu na dowolnym etapie począwszy od ćwierćfinałów
  • 1000 PLN brutto na promocję zespołu (do wyboru: budżet na grafika, kampanię promocyjną na FB lub druk i rozwieszenie plakatów z okazji koncertu). Zwycięzcę tej nagrody wybierze przedstawiciel NuPlays spośród wszystkich zespołów, które zdobędą co najmniej po 10 głosów publiczności na każdym koncercie, w którym biorą udział
A to już wiesz?  "Pierwsza miłość": Zaraz po rozstaniu z Pawłem, Anna wpadnie pod samochód

Klub Progresja od lat gości zespoły kultowe, jak i debiutantów. Platforma NuPlays.pl pozwala artystom wykorzystać potencjał, jaki ma ich twórczość – blisko 1800 muzyków korzysta z możliwości sprzedaży swojej muzyki poprzez serwis. Warto przyjść na koncert, podczas którego rodzą się gwiazdy. Świetną atmosferę gwarantuje autorska muzyka i jej twórcy, których można tego dnia poznać osobiście.


dostarczył infoWire.pl

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy