Wiadomości Branżowe

Kolędy last minute

Wspaniała atmosfera wigilijnego wieczoru to nie tylko piękne dekoracje. Kolędy i pastorałki to nieodłączna część tradycji Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia. W serwisie NuPlays.pl w ciągu kilku sekund można pobrać legalne albumy z najpiękniejszymi polskimi kolędami. Co więcej wszystkie dane zostaną zapisane na wirtualnej półce z płytami – więc za rok, kiedy znowu
Teaser

Wspaniała atmosfera wigilijnego wieczoru to nie tylko piękne dekoracje. Kolędy i pastorałki to nieodłączna część tradycji Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia. W serwisie NuPlays.pl w ciągu kilku sekund można pobrać legalne albumy z najpiękniejszymi polskimi kolędami. Co więcej wszystkie dane zostaną zapisane na wirtualnej półce z płytami – więc za rok, kiedy znowu nadejdzie czas Świąt, zakupione kolędy będzie można pobrać całkowicie bezpłatnie!

Większość albumów dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie – jedynie 12,99 zł. W ofercie dostępne są kolędy w wykonaniu m.in. Kayah, Hanny Banaszak, Golec Uorkiestry, Skalów, Krzysztofa Krawczyk oraz kilku chórów m.in. Poznańskiego Chóru Chłopięcego.

Pełen wybór z możliwością odsłuchania fragmentów dostępny jest pod linkiem: http://nuplays.pl/genre/koledy

Dzięki natychmiastowemu dostępowi do zakupionych nagrań, można kupić i pobrać je nawet na chwilę przed wigilijną wieczerzą!

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy