turystyka Wiadomości Branżowe

Już jutro rusza Ebook Fun Zone na Targach Książki w Krakowie

Najlepsze wydawnictwa, bardzo popularni autorzy oraz nowa, specjalna strefa dedykowana fanom audiobooków i ebooków. W tym roku po raz pierwszy na Targach Książki w Krakowie odbędzie się nietypowy event zorganizowany przez firmę Virtualo –

Najlepsze wydawnictwa, bardzo popularni autorzy oraz nowa, specjalna strefa dedykowana fanom audiobooków i ebooków. W tym roku po raz pierwszy na Targach Książki w Krakowie odbędzie się nietypowy event zorganizowany przez firmę Virtualo – największego dystrybutora treści cyfrowych w Polsce.

Ebook Fun Zone to niepowtarzalne miejsce, w którym będzie można porozmawiać o czytnikach, przetestować ebooki, spotkać się z ekspertami oraz wziąć udział w licznych grach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Z myślą o aktualnych i przyszłych e-czytelnikach stworzyliśmy ciekawy program edukacyjno – rozrywkowy. Odwiedzający nas 25- 28 października goście będą mogli każdego dnia targów zagrać o najnowszy model czytnika Pocketbook. Na fanów ebooków czekają również kody rabatowe do księgarni Virtualo.pl - zdradza Małgorzata Błaszczyk z firmy Virtualo, współorganizator eventu.

W puli nagród znajdą się między innymi najlepsze tytuły pochodzące z wydawnictw: Czarna Owca, Rebis, Wydawnictwo Literackie, Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Czarne, G+J oraz Biblioteka Akustyczna. Wydawnictwa te są współtwórcami strefy dedykowanej ebookom i audiobookom na  tegorocznych Targach Książki.

W Ebook Fun Zone odbędą się również warsztaty na temat poprawnego składania ebooków, co zainteresuje z pewnością Wydawców oraz Self-publisherów. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się jak przygotować swoje internetowe publikacje. Wystąpienie zapowiedział również  znany w branży bloger portalu Świat Czytników - Robert Drózd.

W trakcie Targów Książki będzie miał miejsce jeszcze jeden nowatorski projekt, na który zdecydowało się wydawnictwo Nasza Księgarnia. Idąc z duchem czasu wydawnictwo będzie wręczać swoim Klientom gratisy w formie kodów na bezpłatne ebooki. Uczestnicy zabaw w Ebook Fun Zone będą mogli wypełnić również ankietę znajdującą się na  stoisku Virtualo oceniającą obecny rynek ebooków w Polsce oraz dostępną ofertę.

Targi Książki świętujemy również na stronie księgarni Virtualo.pl - przez 5 dni od 24 do 28 października cała oferta ebooków i audiobooków będzie dostępna 25% rabatem.

Program Targów Książki oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.ksiazka.krakow.pl oraz na  https://virtualo.pl/?go=quiz_efz

 

***

Virtualo należy do grupy EMPIK i specjalizuje się w dystrybucji e-booków do witryn partnerskich poprzez autorskie rozwiązania technologiczne dla e-commerce oraz konwersji plików do formatów cyfrowych. Firma posiada bogatą ofertę e-contentu, którą dostarcza do czołowych e-księgarni jak m.in. empik.com, Merlin.pl, Gandalf.com.pl, Legimi.com, Traffic-club.pl, eClicto.pl oraz prężnie działającej księgarni własnej Virtualo.pl Spółka dysponuje autorskimi rozwiązaniami IT umożliwiającymi sprzedawanie e-booków i audiobooków przez sklep partnerski, a także aplikacje na urządzenia mobilne na platformę iOS i Android.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy