turystyka Wiadomości Branżowe

Już 6 marca stan wyjątkowy w ”Świecie według Kiepskich”

Nowy sezon ”Świata według Kiepskich” rozpocznie się od stanu wyjątkowego w kamienicy przy Ćwiartki 3/4, który ogłosi Paździoch (Ryszard Kotys).

Z jakiego powodu – będzie można dowiedzieć się już 6 marca, kiedy Polsat pokaże pierwszy odcinek nowego sezonu „Świata według Kiepskich” pod tytułem „Stan wyjątkowy”. Kolejny, „Samotność w sieci” (13 marca) będzie równie ciekawy. Halina (Marzena Kipiel-Sztuka) w promocji za złotówkę kupi laptopa i aktywnie zacznie zabierać głos w mediach społecznościowych. Wciągnie też w wirtualne życie resztę rodziny, a zwłaszcza Jolasię (Anna Ilczuk). W odcinku „Kanalia” (20 marca) gościnnie wystąpią: Bohdan Smoleń jako listonosz, Andrzej Gałła w roli Kozłowskiego, Zofia Czerwińska jako Malinowska oraz Jerzy Cnota jako emeryt i Elżbieta Jodłowska jako emerytka. Wówczas w kamienicy przy Ćwiartki 3/4 rozejdzie się wieść,  że u Paździochów będzie gościł święty obraz wędrujący. W ostatnią środę  marca kamienica, w której mieszkają bohaterowie będzie remontowana. W tym odcinku pod tytułem ”Gorzelak, Kobielak i Majster Kurdzielak” gościnnie wystąpią: Krzysztof Dracz, Jerzy Mularczyk, Marek Pyś. Z kolei w odcinku zaplanowanym na pierwszą środę kwietnia w mieszkaniu Kiepskich zaczną ginąć różne  przedmioty. Gościnnie w roli doktora Wścieklika wystąpi Piotr Gąsowski.

W 2013 roku „Świat według Kiepskich” obchodzi 14. urodziny. Zyskał miano kultowego i jest drugim po „Klanie” najdłużej emitowanym polskim serialem. W grudniu ubr. został nagrodzony statuetką klapsa w plebiscycie ”Niegrzeczni” (w kategorii serial tv). Z kolei z ogłoszonych w styczniu badań Comedy Central oraz GFK Polonia wynika, że Polacy uważają „Świat według Kiepskich” za najzabawniejszy spośród seriali i programów komediowych. Ponadto serial mimo wieloletniej obecności na antenie Polsatu, wciąż zyskuje nowych widzów, nie tracąc przy tym dotychczasowych fanów.  W 2012 roku  „Świat według Kiepskich” oglądało średnio 2,4 mln  widzów, co oznacza wzrost o 8 proc. w stosunku do 2011 roku.

 

Zdjęcia do nowego sezonu ”Świata według Kiepskich” znajdą Państwo tu:

https://ftp.atmgrupa.pl/

login: dziennikarz

hasło: zdjecia2012

Similar Posts