turystyka Wiadomości Branżowe

Jose Torres i Jarosław Kret już wkrótce w ”Galerii” – wideo

W grudniu w ”Galerii” niecodzienni goście i niecodzienne wydarzenie. Na otwarcie restauracji Michała Lorena, czyli Rafała Cieszyńskiego przyjdą jego przyjaciele – Jose Torres i Jarosław Kret. Otwarcie włoskiej restauracji widzowie będą

W grudniu w ”Galerii” niecodzienni goście i niecodzienne wydarzenie. Na otwarcie restauracji Michała Lorena, czyli Rafała Cieszyńskiego przyjdą jego przyjaciele – Jose Torres i Jarosław Kret.

Otwarcie włoskiej restauracji widzowie będą mogli zobaczyć 19 grudnia. (”Galeria” jest emitowana w TVP 1, pon – czw, godz. 18.45). Dla Jose Torresa nie było to pierwsze wystąpienie na planie. Na swoim koncie ma nawet nagrodę aktorską. Przy okazji zaprosił po hiszpańsku (prawie) widzów ”Galerii” do jej oglądania. Więcej dowiecie się z wideo:

http://www.youtube.com/watch?v=kiBOVnDkhzM

Natomiast Jarosław Kret debiutował w ”Galerii”. – W dodatku był to debiut, w którym straciłem głos – śmieje się, kilka dni po zdjęciach, gdy wyzdrowiał. – Ale mimo to uważam, że udany. Dostałem rolę, w której rozwijałem swoje poczucie humoru. Sporo żartowaliśmy z Jose Torresem. Myślę, że to dobrze, bo nie umiem uczyć się tekstu na pamięć. Wolę improwizować – przyznaje znany prezenter, podróżnik i pisarz. Obecnie pracuje nad dwoma książkami, które ukażą się na początku roku – ”Madagaskar” i ”Moje wspomnienia kulinarne z Indii”. Potem planuje podróż do Tunezji i książkę o Saharze.

Oprócz Torresa i Kreta, na otwarciu restauracji będzie kilkadziesiąt osób – bliskich i przyjaciół Michała. Będzie też Karolina (Magdalena Turczeniewicz) i ku jej niemiłemu zaskoczeniu Anita (Julia Pietrucha). Gdy dziewczyny się spotkają atmosfera zrobi się bardzo gorąca.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy