turystyka Wiadomości Branżowe

Jesień pełna nowości w ESKA TV

Wrześniowa ramówka ESKA TV to jeszcze powiew lata, za którym niebawem będziemy pewnie tęsknić, jak również premiery najbardziej popularnych programów.   ESKA TV to stacja muzyczna, więc każdego dnia na antenie znajdziemy dużo muzyki, ale

Wrześniowa ramówka ESKA TV to jeszcze powiew lata, za którym niebawem będziemy pewnie tęsknić, jak również premiery najbardziej popularnych programów.

 

ESKA TV to stacja muzyczna, więc każdego dnia na antenie znajdziemy dużo muzyki, ale pojawią się również programy, które dały stacji największe wzrosty oglądalności. „Jesienią stawiamy na sprawdzone już programy, które jednak zaproponujemy w nowej, atrakcyjnej formie” – mówi Igor Nurczynski, Dyrektor Programowy ESKA TV. Każdego dnia od poniedziałku do piątku o 16:30 można zobaczyć najlepsze fragmenty „Szymorningu” z Radia ESKA, tym razem w wersji telewizyjnej. Osoby, które lubią wiedzieć i błysnąć czasem wiedzą w towarzystwie powinny zwrócić uwagę na programy „Hot Plota”, „Hot Plota Tygodnia” oraz „ESKA TV News”. Nie zabraknie również jednej z największych gwiazd ESKA TV – ponownie będzie można go zobaczyć w programach „Weekend z Jankesem” i „ImprESKA”. We wrześniu będzie można również obejrzeć najlepsze fragmenty programów „Summer City”, które przypomną letnie leniuchowanie. „Wyniki oglądalności ESKA TV latem były tradycyjnie bardzo wysokie. Mam nadzieję, że nasza oferta programowa na jesień przekona widzów, że warto włączać ESKA TV” – mówi Maciej Domagała, Dyrektor Zarządzający ESKA TV. 

Hitem jesiennej ramówki będzie jednak nowy show muzyczny, do którego już można się zgłaszać poprzez formularz na stronie ESKA TV. „Kilerskie Karaoke”, będące polską adaptacją formatu „Sing If You Can”, łączy w sobie wszystkie elementy sprawdzonego muzycznego show – największe przeboje, gwiazdy, emocje, oryginalne i zaskakujące pomysły na konkurencje dla uczestników oraz żywiołową publiczność w studiu. Jak w skrócie zdefiniować program? To śpiew z najdziwniejszymi na świecie przeszkodami. „Kilerskie Karaoke” to pierwsza zrobiona z tak dużym rozmachem produkcja w kanale tematycznym. Program poprowadzi dj Radia Eska – Jankes, czyli Krzysztof Jankowski. Producentem show jest firma Mastiff Media Polska, która realizuje światowy hit „You can dance – po prostu tańcz!” , święcący triumfy od siedmiu sezonów na antenie TVN. „Kilerskie Karaoke to świetny show, który doskonale sprawdził się już na wielu rynkach. Jesteśmy przekonani, że w Polsce wywoła równie wielkie emocje wśród widzów. Jego siła polega na tym, że jest całkowicie nieprzewidywalny i zwariowany. Dlatego trzeba traktować go z dużym przymrużeniem oka” - mówi Grzegorz Piekarski, Dyrektor Zarządzający Mastiff Media Polska. Już wkrótce więcej wiadomości o tym programie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy