turystyka Wiadomości Branżowe

Gwiazdy doręczyły przesyłki empik.com

Gwiazdy doręczają przesyłki empik.com! Muchy, Popkultura, Rafał Brzozowski, Future Folk, Ewelina Lisowska – taki skład wprowadził wczoraj spore zamieszanie w życiu Warszawiaków. Gwiazdy umówiły się z klientami empik.com na odbiór

Gwiazdy doręczają przesyłki empik.com!


Muchy, Popkultura, Rafał Brzozowski, Future Folk, Ewelina Lisowska – taki skład wprowadził wczoraj spore zamieszanie w życiu Warszawiaków. Gwiazdy umówiły się z klientami empik.com na odbiór przesyłek w 4 punktach stolicy. Klienci empik.com otrzymywali swoje paczki za darmo, razem ze specjalnym prezentem – występem na żywo każdego z wykonawców. Ewelina Lisowska wstrząsnęła publicznością przed Liceum im. Słowackiego na Ochocie, razem z Rafałem Brzozowskim – który zagrał też przy pomniku Kopernika na Krakowskim przedmieściu. Popkultura dostarczyła swoją paczkę pod Empik Junior na Marszałkowskiej – gdzie także pojawił się Future Folk – dając niesamowity popis swoich wokalnych i instrumentalnych możliwości. Ostatnia przesyłka wylądowała przy słynnym Planie B i Charlotte na Placu Zbawiciela – gdzie brawurowo zagrały Muchy. Specjalne podziękowania należą się warszawskiej Policji i Straży Miejskiej – patrole interwencyjne naprawdę rozumieją znaczenie słów „spontaniczne koncerty“.


Dużą sensację wywołał również Czarny Roman, który pojawiał się na każdym koncercie i współtworzył krajobraz festiwalowy, wraz z patrolami służb porządkowych. Warszawiacy bawili się świetnie – tak jakby wszyscy umówili się na popularne ostatnio flash moby. Najpierw pojawiał się autobus, potem spod czapek i kapturów coming out robiły gwiazdy. W momencie gdy rozpoczynał się 10-cio minutowy koncert – tłum ludzi dziko kłębił się pod autobusem. 20 minut później było już po wszystkim, a autobus pędził doręczać kolejne przesyłki.


Urodziny empik.com to niezłe wyzwanie, bo wszystkie zespoły grały absolutnie „na żywo“ – kawał zabawy, gdzie zespoły dawały z siebie 1000% przez 10 minut. Potem natychmiastowa zawijka i jazda dalej w absolutnej partyzantce.


Fun z dostarczania paczek był naprawdę ogromny. Przez jeden dzień zobaczyliśmy jak działa sklep internetowy i dostarczyliśmy jedną pakę z „małym“ bonusem jakim był skromny koncert naszej formacji. Reakcje ludzi – nie do opisania – szczególnie podobało nam się zaburzenie ruchu chodnikowego o 18.00 przy Marszałkowskiej – kiedy wszyscy wracali do domów. Zatrzymaliśmy 200 metrów bieżących chodnika. Naprawdę mocne urodzinowe uderzenie. – powiedział Maciej Olbrych z Popkultury. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy