Wiadomości Branżowe

Finalistki konkursu MISS POLKA 2013 w romantycznej sesji w Pałacu Saturna

Finalistki Wyborów Miss POLKA 2013 cały czas wytrwale pracują, przygotowując się do wielkiego finału. Nie tylko biorą udział w porannych ćwiczeniach choreografii i warsztatach, ale też pracują podczas planów filmowych i sesji zdjęciowych.Tym razem dziewczęta wzięły udział w romantycznej sesji fotograficznej, prezentując przed obiektywem Roberta Kobylińskiego elegancką bieliznę Salonu Brafittingowego MiG. Kusząca odsłona finalistek wprowadziła poruszenie w zakątkach Pałacu Saturna, który przez ten czas był nie świątynią zdrowia i energii, ale stał się również sanktuarium elegancji i kobiecego piękna.O makijaż kandydatek do tytułu MISS POLKA 2013 zadbała Agnieszka Dudoń.Efekty romantycznej sesji zdjęciowej prezentujemy poniżej.Pełne profile kandydatek : http://www.misspolka.pl/zobacz-finalistki.html  Partnerem eventowym konkursu jest VIP EVENTS AGENCY.Za biuro prasowe i kontakt z mediami odpowiada

Teaser

Finalistki Wyborów Miss POLKA 2013 cały czas wytrwale pracują, przygotowując się do wielkiego finału. Nie tylko biorą udział w porannych ćwiczeniach choreografii i warsztatach, ale też pracują podczas planów filmowych i sesji zdjęciowych.

Tym razem dziewczęta wzięły udział w romantycznej sesji fotograficznej, prezentując przed obiektywem Roberta Kobylińskiego elegancką bieliznę Salonu Brafittingowego MiG. Kusząca odsłona finalistek wprowadziła poruszenie w zakątkach Pałacu Saturna, który przez ten czas był nie świątynią zdrowia i energii, ale stał się również sanktuarium elegancji i kobiecego piękna.

O makijaż kandydatek do tytułu MISS POLKA 2013 zadbała Agnieszka Dudoń.

Efekty romantycznej sesji zdjęciowej prezentujemy poniżej.

Pełne profile kandydatek : http://www.misspolka.pl/zobacz-finalistki.html 

 

Partnerem eventowym konkursu jest VIP EVENTS AGENCY.

Za biuro prasowe i kontakt z mediami odpowiada GRUPA 365 NET.

MISS POLKA 2013 to dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet, prezentując nie tylko swoją urodę, ale też osobowość i poczucie humoru.

MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody – idea ta zapewnia szerokie grono odbiorców, a dzięki transmisjom telewizyjnym, informacjom prasowym oraz internetowym organizatorzy planują dotrzeć do milionów ludzi w całej Polsce.

MISS POLKA 2013 – ŚWIAT SPORTU BLIŻEJ ŚWIATA MODY

więcej na: www.misspolka.pl

 

Źródło MISS POLKA 2013. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Fotografia wysokich rozdzielczości tonalnych HDR w praktycznych zastosowaniach - warsztaty poprowadzi Andrzej A. Mroczek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy