Ciekawostki Z Polski

Doda bierze rozwód!

Nie do wiary – jednak stało się. Doda powiedziała oficjalne „tak” plotkom, jakoby złożyła pozew rozwodowy w sądzie. Przyznała się do tego na oczach milionów

Nie do wiary – jednak stało się. Doda powiedziała oficjalne „tak” plotkom, jakoby złożyła pozew rozwodowy w sądzie. Przyznała się do tego na oczach milionów widzów w porannym wydaniu niedzielnego „Dzień Dobry TVN”. Rabczewska usiłowała okazać, iż sytuacja ta nie wpłynie zupełnie na jej karierę oraz na jej życie, a wręcz przeciwnie – wreszcie zacznie nowe.

021044a.JPG

Jako powód rozstania podała fakt, iż nie potrafi znieść ciągłych zdrad swego męża. Na pytanie, czy to z powodu opublikowanych przez jedną z gazet zdjęć Radka Majdana z jakąś tajemniczą blondynką, wchodzących razem do jednego ze szczecińskich klubów, odpowiedziała, że to się tylko przyczyniło, ale „był to gwóźdź do trumny”. Doda przyznała ponadto, że „facet, który zdradza swą partnerkę, może liczyć na drugą szansę, ale u innej kobiety”. Cóż za entuzjazm w wypowiadanych słowach. Czyżby to znaczyło, że, jak to powiedział jeden z reporterów stacji TVN, na ślubie jest się szczęśliwym, ale przy rozwodzie jest się jeszcze szczęśliwszym? Tak z tego oto wynika. Jak zareagował na to sam bramkarz Pogoni Szczecin? Oznajmił, że o decyzji swojej żony pojęcia nie miał, programu z jej udziałem też nie oglądał. Ale stwierdził, że to rozumie oraz nie będzie mieć żadnych roszczeń. Na swoją obronę powziął jednak fakt, że on nie ma zamiaru się nad sobą użalać, że nie będzie ujawniał publicznie kulisów ich małżeństwa. O zachowaniu Dody powiedział „Super Expressowi” następująco: „Wydaje mi się, że Dorota zagubiła się. Dopadł ją syndrom Michała Wiśniewskiego, czyli “czuję się w obowiązku poinformować wszystkich, co się u mnie dzieje. Więc biegnę do Internetu i piszę”. Majdan ubolewa, że to wszystko wina mediów, które wywarły tak silną presję na piosenkarkę.
Marta Akuszewska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy