Wiadomości Branżowe

„DobraNoc ATM” – 11 maja emisja drugiego odcinka!

W najbliższą niedzielę 11 maja o godz. 22.00 ATM Rozrywka wyemituje kolejny odcinek nowego, autorskiego programu „DobraNoc ATM”. Gościem specjalnym będzie Antek Królikowski, który opowie o swoich nowych pasjach - kaligrafii i układaniu kwiatowych kompozycji. Tylko w „DobraNoc ATM”, pierwszy wywiad pokazujący zaskakującą metamorfozę tego młodego aktora i celebryty. Wytłumaczone zostanie
Teaser

W najbliższą niedzielę 11 maja o godz. 22.00 ATM Rozrywka wyemituje kolejny odcinek nowego, autorskiego programu „DobraNoc ATM”. Gościem specjalnym będzie Antek Królikowski, który opowie o swoich nowych pasjach - kaligrafii i układaniu kwiatowych kompozycji. Tylko w „DobraNoc ATM”, pierwszy wywiad pokazujący zaskakującą metamorfozę tego młodego aktora i celebryty. Wytłumaczone zostanie też zjawisko gender.

W drugim odcinku 20 – minutowego codziennego programu śniadaniowego, puszczanego raz w tygodniu w paśmie nocnym, jak zwykle, zwykłe rozmowy z gościem specjalnym i stałe kąciki tematyczne.

Geek Rafał, gospodarz kącika komputerowego tradycyjnie coś będzie usiłował - tym razem poderwać (jakąkolwiek) kobietę. Wróż Aleksiej wyjątkowo porzuci przepowiadanie przyszłości dzwoniącym, na rzecz hardkorowej czarnej magii i bardzo przydatnego w życiu przepisu, jak z kurczaka zrobić laleczkę voodoo.

Program rozpoczną jak zwykle, zwykłe wiadomości – m.in. o cyborgu na mistrzostwach piłkarskich w Brazylii i amerykańskim chłopcu, który zderzył się z meteorytem.

W programie zaprezentowane zostaną bardzo ciekawe rozmowy – z wynalazcą rzeczy już wynalezionych (w tej roli Antek Królikowski) oraz ze stręczycielem idealistą, który wreszcie wytłumaczy zjawisko gender. Polecamy też, wybitnie intelektualną dyskusję dwóch kobiet skutych łańcuchem.

W kolejnym stałym punkcie show, „Prognozie pogody równych szans”, karzeł i jego, utrudniona z powodu wzrostu, prognoza dla północnej części kraju. Przy okazji nasuwa się pytanie o to, co ważniejsze, równe szanse dla wszystkich, czy niedoinformowanie mieszkańców Pomorza o ewentualnych wichurach?

„DobraNoc ATM” w ATM Rozrywka, w niedziele o 22.00. Powtórki zaplanowane są na soboty o tej samej porze. „DobraNoc ATM” to telewizyjny show jakiego jeszcze nie było. 20-minutowe odcinki ‘telewizji śniadaniowej’ na dobranoc, nawiązują do formuły programu Saturday Night Live”, wykorzystując gwiazdy „Stand – up Polska” i środki zarezerwowane dla prześmiewczych „roastów”. Program emitowany o 22.00 zawiera elementy, które mogą szokować…


W roli prowadzącej – Anny Kuligowskiej występuje Joanna Opozda. Współprowadzący to Piotr Skrzypczak. W tej roli Krzysztof Unrug, a także Hubert Urbański.

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy