turystyka Wiadomości Branżowe

Do kina! Tanie bilety dzięki Nudlom Knorr

Zimowych wieczorów nie musisz spędzać w domu - Nudle Knorr zapraszają do kina! Przebieraj w fantazyjnych smakach, zbierz cztery opakowania i przynieś je do kinowej kasy. Bilety na filmy 2D za jedyne 10 PLN czekają na Ciebie od 1 do 28 lutego

Zimowych wieczorów nie musisz spędzać w domu - Nudle Knorr zapraszają do kina! Przebieraj w fantazyjnych smakach, zbierz cztery opakowania i przynieś je do kinowej kasy. Bilety na filmy 2D za jedyne 10 PLN czekają na Ciebie od 1 do 28 lutego 2013 r.

Pyszna kolacja i dobry film to przepis na udany wieczór. Jak go urozmaicić? Dzięki Nudlom Knorr szybki i smaczny posiłek przyrządzisz w domu, a film obejrzysz na dużym ekranie. W lutym Nudlożercy będą mogli bowiem znacznie częściej odwiedzać kino. Każdy, kto od 1 do 28 lutego 2013 r., od poniedziałku do czwartku, przyniesie do kasy kin Cinema City lub Helios cztery opakowania z Nudli Knorr, wymieni je na bilet na film 2D w specjalnej zniżkowej cenie 10 PLN.

Więcej informacji oraz regulamin promocji są dostępne na www.knorrnudle.pl. Akcja trwa od 1 do 28 lutego 2013 r. lub do wyczerpania biletów promocyjnych, w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy