Ciekawostki społeczność

Czas odkryć swoje instynkty!

Jako osoba, która do tej pory słynęła wyłącznie z działań i rzeczy niezwykle krótkotrwałych, nie będziesz mógł sobie z początku tego nawet wyobrazić, że „coś

Jako osoba, która do tej pory słynęła wyłącznie z działań i rzeczy niezwykle krótkotrwałych, nie będziesz mógł sobie z początku tego nawet wyobrazić, że „coś stałego” jest w ogóle możliwe w twoim przypadku. Jest możliwe, jest! Tylko musisz ten „instynkt” w sobie po prostu odkryć, jeśli jeszcze tak się nie stało.

088016a.jpg

Ale spokojnie – na każdego przychodzi pora. Nadejdzie chwila, kiedy uświadomisz sobie, że czas się wreszcie ustatkować. I to obojętnie, w jakiej płaszczyźnie, ale to chyba w każdej – z pewnością zechcesz mieć stałą pracę, stałego partnera, stałych przyjaciół, stałe miejsce zamieszkania – bo któż z nas by nie chciał? Chyba każdy. Nic dziwnego, że i ty się „zarazisz” tym pragnieniem od innych osób, gdy tylko pewnego dnia usiądziesz w fotelu i porządnie zastanowisz się nad swoim życiem – rozważysz wszystkie swoje niepowodzenia. Może są one właśnie spowodowane tym, że jesteś tak bardzo niestały i niezdecydowany?

Zapewne dlatego. Spróbuj więc wprowadzić w swe życie pewne zmiany – nie muszą one być od razu bardzo wielkie, ale szybko dzięki nim przekonasz się, że warto było ich dokonać, ponieważ małe zmiany pociągną za sobą większe, i większe… Aż w ten sposób pewnego dnia uświadomisz sobie, że jesteś naprawdę kimś wyjątkowym, bo udało ci się przez krótki czas zgromadzić na swoim koncie aż tyle sukcesów.

Dzięki temu staniesz się dużo szczęśliwszy we własnej skórze. A to wspaniały skarb dla osoby, która do tej pory szła przez życie „po łebkach” i bimbała sobie dosłownie różne bardzo ważne sprawy.
Marta Akuszewska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy