Wiadomości Branżowe

Czas na zmianę! Rusza trzecia edycja Let’s Colour

Teaser

Kolejny raz Dulux Let’s Colour będzie dodawać kolorów do naszej rzeczywistości. Tym razem to mieszkańcy miast i regionów będą mogli podjąć decyzję, który obiekt chcieliby odmalować. Już dziś zagłosuj na swoją lokalizację i daj się ponieść kolorowej fali zmian!

Kolory, które otaczają nas w codziennym życiu niezwykle mocno oddziałują na nasze samopoczucie.  Aby podkreślić potęgę barw i ich znaczenia, już 8 kwietnia br. rusza trzecia edycja akcji Dulux Let’s Colour, której celem jest zachęcanie do wspólnego odmieniania rzeczywistości za pomocą koloru.

Przewodnim hasłem tegorocznej edycji jest Czas na zmianę – chcemy, aby idea ta stała się bliska wszystkim mieszkańcom Polski, stąd to w ich ręce oddajemy decyzje, jakie lokalizacje zostaną pomalowane. Mamy nadzieję, że jak największa liczba miast i regionów przyłączy wspólnej zabawy z Let’s Colour– mówi Piotr Cywiński, przedstawiciel marki Dulux.

Mechanika jest niezwykle prosta - wystarczy oddać swój głos na wybraną przez siebie lokalizację na profilu www.facebook.com/DuluxLetsColourPolskalub na stronie glosowanie.duluxletscolour.pl.  Im więcej głosów, tym większa szansa, że już w maju kolorowa ekipa Let’s Colour przyjedzie właśnie do waszego miasta i wspólnie z mieszkańcami miast chwyci pędzle w dłonie. Zwycięzcy będą mogli liczyć na odmalowanie około 500m2 powierzchni wskazanego miejsca lub budynku.

Ale to nie jedyny powód, dlaczego warto głosować na swoje miasto.

- Aby zmienić otaczającą nas rzeczywistość, wystarczy tylko chcieć, a takie akcje jak Let’s Colour mogą nam tylko w tym pomóc – przekonuje Janusz Miedziński ze fundacji Akcja Konina, która zgłosiła do malowania budynek dworca kolejowego w swoim mieście. – Do malowanie udało się zaangażować wielu mieszkańców Konina, którzy z radością i dumą patrzyli na zmieniający się budynek dworca. Najmłodszy malujący miał około roku, zaś najstarszy 70 lat. Do malowania włączali się też podróżni oczekujący na pociąg – mówi Miedziński.

Głosowanie potrwa do 23 kwietnia 2013 roku.

Dulux – Czas na zmianę!

 

Więcej informacji na:

www.duluxletscolour.pl

http://www.facebook.com/DuluxLetsColourPolska

http://www.youtube.com/DuluxLetsColourPolska

***

Czym jest projekt Dulux Let’s Colour 

Dulux Let’s Colour jest globalną inicjatywą marki Dulux, której celem jest przekształcanie szarych przestrzeni w bardziej kolorowe oraz zachęcanie ludzi do wspólnego odmieniania rzeczywistości, w której żyją, za pomocą koloru. Wspólnie z mieszkańcami i artystami rozprzestrzeniamy kolor w miastach, zmieniając  życie ludzi na lepsze i sprawiając, że czują się lepiej w miejscach, w których funkcjonują, na co dzień. Naszym celem jest stworzenie  światowego ruchu Dulux Let’s Colour, do którego każdy może dołączyć i zmieniać świat na piękniejszy. Do tej pory malowaliśmy m.in. w Anglii, Francji, Brazylii, Turcji, Indiach i RPA. W 2011 roku do grona krajów, w których projekt jest implementowany, dołączyła Polska. 


Przykłady globalnych realizacji


Brazylia, Francja, Indie, RPA, Holandia, Turcja i Wielka Brytania to kraje, gdzie Dulux Let’s Colour zostawił już swój ślad. Mieszkańcy m.in. Paryża, Rio de Janeiro i Johannesburg’a zakasali rękawy, chwycili wałki i pędzle i przyłączyli się do nas, malując szkoły, ulice i place. Udało się nam zarazić ludzi entuzjazmem i dodać kroplę koloru do kawałka naszego globu.

 

< 238898" >
Źródło Dulux. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #godz   #marca   #odcinek   #serialu