turystyka Wiadomości Branżowe

Cybergeddon – serial o cyberprzestępcach ma już reżysera i obsadę

Anthony E. Zuiker ogłosił obsadę i nazwisko reżysera serialu „Cybergeddon” – premiera jesienią w portalu Yahoo! W wersji 2.0 filmu kryminalnego wystąpią Olivier Martinez (Niewierna) i Missy Peregrym (Nowe gliny) Warszawa, 14

Anthony E. Zuiker ogłosił obsadę i nazwisko reżysera serialu „Cybergeddon” – premiera jesienią w portalu Yahoo!

W wersji 2.0 filmu kryminalnego wystąpią Olivier Martinez (Niewierna) i Missy Peregrym
(Nowe gliny)

Warszawa, 14 maja 2012 r. ― Anthony E. Zuiker, twórca serialu  CSI, oraz jego przedsiębiorstwo produkcyjne Dare to Pass, a także Dolphin Digital Media, ogłosili nazwisko reżysera i pełną obsadę przełomowego serialu „Cybergeddon”, którego tematem jest rosnące zagrożenie cyberprzestępczością, kradzieżami tożsamości oraz innymi niebezpieczeństwami w społeczeństwie sieciowym. Premiera ma się odbyć wyłącznie w portalu Yahoo!, sam „Cybergeddon” produkowany jest w Toronto. Główne role zagrają Olivier Martinez (Niewierna), jako nieuchwytny cyberprzestępca Gustov Dobreff i Missy Peregrym (Nowe gliny) jako agentka FBI Chloe Jocelyn. W obsadzie znaleźli się także Manny Montana (Breakout Kings) i Kick Gurry (Speed Racer), którzy zagrają odpowiednio agenta FBI Franka Parkera i byłego cyberprzestępcę nawróconego na dobrą drogę, Chase ‘Królika’ Rosena. Reżyserii serialu podjął się zdobywca wielu nagród Diego Velasco (The Zero Hour). 

W projekt jest zaangażowany producent oprogramowania zabezpieczającego Norton, co ułatwia tworzenie opowieści o cyberprzestępcach i zwiększa jej wiarygodność. Jedna z postaci, Winston Chang, jest wzorowana na ekspercie ds. zabezpieczeń Norton.  Scenariusz opowiada historię agentki Chloe Jocelyn, która razem ze swoim kolegą Frankiem Parkerem i uwięzionym hakerem Chase ‘Królikiem’ Rosenem analizuje masę pozornie niepowiązanych ze sobą cyberataków. Zadaniem Chloe i jej zespołu jest zniszczenie siatki cyberprzestępców sterowanej przez Gustova Dobreffa, dopóki nie jest za późno. W świecie, w którym wszyscy są połączeni, każdy jest narażony na ryzyko. Norton prowadził konsultacje bezpośrednio z twórcami projektu oraz dostarczył danych i wiedzy technicznej, które pomogły stworzyć wiarygodną narrację oraz wykreować postać ekperta od cyberbezpieczeństwa w serialu.

"Bardzo się cieszę z tego, jak znakomici aktorzy biorą udział w filmie „Cybergeddon”. Missy, Manny i Kick są wymarzonym trio dla nas, a Diego to świetny scenarzysta, który instynktownie czuje akcję. Dodając do tego zestawu Oliviera Martineza mamy prawdziwie wybuchową mieszankę” - powiedział Anthony E. Zuiker, producent serialu.

„Cybergeddon”, wersja 2.0 filmu kryminalnego, będzie miał światową premierę w portalu Yahoo! jesienią 2012 r. Będzie to serial, który przyciągnie uwagę 700 milionów internautów na całym świecie dzięki wciągającej fabule, mediom społecznościowym oraz atrakcyjnym grom towarzyszącum premierze. Yahoo! może pochwalić się dużymi sukcesami w sektorze oryginalnych programów wideo: udostępnia 21 z 25 seriali najpowszechniej oglądanych online (comScore, USA) i ma miesięcznie 61 milionów widzów (comScore, USA), którzy odwiedzają portal, aby oglądać materiały wideo.  

Scenariusz do serialu został napisany przez Milesa Chapmana (The Tomb). Producentami są Anthony E. Zuiker, Matthew Weinberg (prezes Dare to Pass) oraz Bill O’Dowd, (dyrektor generalny Dolphin Digital Studios). Projekt wspiera firma Dolphin Digital Media zajmująca się finansowaniem progresywnym. W zawarciu umowy pośredniczyła agencja Creative Artists (CAA).

Zapraszamy do odwiedzenia „Cybergeddon” na Facebooku lub Twitterze (@cybergeddon). 

 

Informacje o Anthonym E. Zuikerze

Anthony E. Zuiker to jeden z najbardziej kreatywnych i wszechstronnych twórców pracujących obecnie w Hollywood. Jest autorem odnoszącego sukcesy przedsięwzięcia CSI, a w lipcu 2011 r. wraz ze swoją firmą produkcyjną, Dare to Pass, podpisał trzyletni kontrakt z ABC Studios. Oprócz projektów filmowych i telewizyjnych Zuiker wciąż próbuje swoich sił w świecie gier, książek oraz opowiadania historii na wielu platformach. Jest pionierem gatunku powieści cyfrowej i autorem serii „Level 26” wydanej przez Dutton/Penguin Group. Ostatnia powieść z tej serii, „Dark Revelations”, została wydana w grudniu 2011 r. Mniej więcej w tym samym czasie Zuiker wydał również swoje wspomnienia pod tytułem „MR. CSI: How a Vegas Dreamer Made a Killing in Hollywood, One Body at a Time”, opublikowane przez Harper Collins. Zuiker jest reprezentowany przez Brillstein Entertainment Partners i CAA.

Informacje o firmie Yahoo!

Yahoo! jest liderem wśród mediów cyfrowych, tworzącym spersonalizowane treści cyfrowe zapewniające ponad pół miliardowi osób na całym świecie dostęp do informacji, które są dla nich istotne, za pośrednictwem wielu urządzeń. Dzięki temu umożliwiamy klientom kontakt z ich własnym światem, na ich własny sposób. Z kolei wyjątkowe połączenie nauki, sztuki i skali (Science + Art + Scale) umożliwia reklamodawcom kontakt z klientami, którzy zakładają własne firmy. Więcej informacji znajduje się na stronie pressroom.yahoo.com lub na blogu firmowym Yodel Anecdotal (yodel.yahoo.com).

Yahoo! jest znakiem towarowym i/lub zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Yahoo! Inc. Inne nazwy są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.

Informacje o firmie Dolphin Digital Studios Inc.

Firma Dolphin Digital Media Inc. zajmuje się produkcją treści cyfrowych wysokiej jakości. Dzięki uruchomieniu Dolphin Digital Studios firma jest w czołówce rozwijającego się sektora cyfrowej rozrywki. Dolphin Digital Studios dostarcza wysokiej jakości, najlepszą w swojej klasie, rozrywkę oraz nawiązuje współpracę z najlepszymi partnerami dystrybucyjnymi w celu dotarcia do jak największej liczby widzów i maksymalizacji potencjału reklamowego.

Dwa pierwsze seriale internetowe Dolphin Digital Studios, współfinansowane poprzez umowę z Warner Bros. Digital Distribution, to rozgrywający się w szkole średniej thriller szpiegowski „Aim High” stworzony przez utalentowanego producenta i reżysera McG (reżysera filmów „Aniołki Charliego” i „Terminator: Ocalenie” oraz producenta seriali telewizyjnych „Chuck” i „Nie z tego świata”, oraz futurystyczna opowieść o przetrwaniu „H+: The Digital Series” wybitnego reżysera i producenta Bryana Singera (reżysera filmów „X-Men”, „Superman: Powrót” i „Podejrzani” oraz producenta niezwykle popularnego serialu telewizyjnego „House”).

Premiera serialu „Aim High” odbyła się jednocześnie na Facebooku i Cambio (serwisie firmy AOL dla nastolatków) w październiku 2011 r. Serial otrzymał nagrodę Writer’s Guild Award za wybitne osiągnięcia w zakresie scenariusza dla nowych mediów podczas ceremonii Writer’s Guild Awards prowadzonej przez Joela McHale i Zooey Deschanel, która odbyła się 19 lutego 2012 r. w Los Angeles. Premiera serialu „H+: The Digital Series” odbędzie się tego lata.

Informacje o produktach marki Norton

Norton chroni to, co najważniejsze dla użytkowników, we wszystkich aspektach ich cyfrowego życia. Norton oferuje szereg rozwiązań technologicznych, zapewniających bezpieczeństwo przy korzystaniu z komputera PC i urządzeń mobilnych, a także pomoc techniczną i backup danych online. Polub Norton na Facebooku: http://www.facebook.com/norton.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy