Ciekawostki

ContactPoint wzmacnia się ekspertami branży call

Do jednej z wiodących firm rynku usług call center ContactPoint (spółka zależna Internet Group) dołączyli Martyna Adamczyk, która obejmie stanowisko Prezesa Zarządu spółki oraz Paweł

Do jednej z wiodących firm rynku usług call center ContactPoint (spółka zależna Internet Group) dołączyli Martyna Adamczyk, która obejmie stanowisko Prezesa Zarządu spółki oraz Paweł Filipczak- jako Członek Zarządu.

Martyna Adamczyk jest jednym z najbardziej doświadczonych ekspertów tej branży w Polsce. Swoje doświadczenie zdobywała m. in. w call center w Niemczech i w Polsce w takich firmach jak TV Promotion Direct, Arvato Services czy ostatnio na stanowisku Country Managera Transcom WorldWide. W ContactPoint będzie odpowiedzialna za działalność operacyjną spółki.

Paweł Filipczak od 8 lat związany jest z rynkiem call center, ostatnio pełnił funkcje dyrektora operacji i technologii , a następnie dyrektora ds. audytu biznesowego grupy kapitałowej Arteria SA W ContactPoint będzie odpowiedzialny za obszar organizacji procesów businessowych i audytu.

„Jesteśmy przekonani, że wzmocnienie kadry menedżerskiej osobą Martyny Adamczyk i Pawła Filipczaka pozwoli lepiej realizować cele strategiczne, które wyznaczyła sobie spółka ContactPoint. Aspirujemy do tego, by wciąż podwyższać jakość obsługi Klienta czerpiąc inspirację z zachodnich standardów, które sprawdzają się w nowoczesnym biznesie. Martyna Adamczyk ma nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także wizję i charyzmę niezbędną do dynamicznego prowadzenia bieżącej działalności operacyjnej spółki, zorientowanej na wzrost efektywności naszej pracy – powiedział Andrzej Rezler odpowiedzialny za zarządzanie Platformą Call Center Internet Group.

****

ContactPoint Sp. z o.o. (spółka zależna Internet Group) to jedna z czołowych firm na rynku usług call/contact center, specjalizująca się w realizacji projektów związanych z telefoniczną obsługą klienta, telesprzedażą i wsparciem kampanii promocyjnych dla branż energetyka, bankowość i telekomunikacja. Jest jedną z najbardziej doświadczonych na rynku polskim firm świadczących usługi call / contact center.

http://informacje.sensors.pl/pr/161370/contactpoint-wzmacnia-sie-ekspertami-branzy-call

hastagi na stronie:

#praca sezonowa nad morzem 2011

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy