turystyka Wiadomości Branżowe

„City of secrets” dostępna w wersji na Androida

Ciesząca się sporą popularnością na świecie polska gra „City of secrets” (Miasto SeKretów) wymyślona przez Aidem Media (ATM Grupa SA) jest już dostępna dla posiadaczy telefonów i tabletów z systemem Android. 

Gra w angielskiej wersji językowej miała w ubiegłym roku niezwykle udany debiut w AppStore. Zaledwie kilkanaście dni od uruchomienia sprzedaży, zajęła pierwsze miejsce w kategorii gry przygodowe  w USA na Mac, iPad, iPhone. Również wśród polskich użytkowników ma sporą rzeszę fanów.

Natomiast użytkownicy urządzeń z systemem Android grę mogą pobrać (polska i angielska wersja) ze stron:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.aidemmedia.MiastoSeKretow

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.aidemmedia.CityOfSecrets

Aplikacja jest darmowa. Na start gracz dostaje dostęp do pierwszego epizodu. Dalej już musi zbierać punkty – te  można albo zakupić albo otrzymać za oglądanie reklam lub instalowanie innych darmowych aplikacji.

Trójwymiarowa „City o secrets” to historia o przygodach psa Reksia i kreta Kretesa. Tło tych przygód to malownicza, ręcznie rysowana grafika. To klasyczna gra przygodowa typu „point and click”. Jest adresowana do dorosłych graczy, choć dzięki systemowi wskazówek, pozwala cieszyć się zabawą w wirtualnym świecie młodszym użytkownikom (powyżej siedmiu lat).

Więcej informacji o grze: http://aidemmedia.com/cityofsecrets/

Dodatkowe informacje prasowe: http://aidemmedia.com/cityofsecrets/files/press_kit.zip

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #godz   #kt   #nie   #TLC