turystyka Wiadomości Branżowe

CH Promenda areną e-sportowych emocji Samsung Gaming Cup

Rozgrywki indywidualne i turnieje, gry na telefonach Galaxy S II, tabletach Galaxy Tab 10.1, oraz na notebookach z serii G7, a dodatkowo stanowiska Kinect dla Xbox 360. Takie atrakcje i wiele innych czekają na fanów e-sportowych emocji,

Rozgrywki indywidualne i turnieje, gry na telefonach Galaxy S II, tabletach Galaxy Tab 10.1, oraz na notebookach z serii G7, a dodatkowo stanowiska Kinect dla Xbox 360. Takie atrakcje i wiele innych czekają na fanów e-sportowych emocji, którzy pragną sprawdzić swoje siły w kolejnej edycji Samsung Gaming Cup. Rozgrywki ruszają już jutro w Centrum Handlowym Promenada.

Najbliższy turniej to już trzecia odsłona Samsung Gaming Cup. Dotychczasowe rozgrywki odbywające się dwukrotnie w Złotych Tarasach (12,13 oraz 19, 20 maja) licznie gromadzą uczestników spragnionych gamingowych wyzwań i gorąco im dopingujących kibiców. Impreza stanowi doskonałą okazję do sprawdzenia swoich e-sportowych umiejętności, a także przetestowania produktów firmy Samsung.

W ramach Samsung Gaming Cup na specjalnie przygotowanych stoiskach każdy może spróbować swoich sił solo, a także w grupowych turniejach w Pro Evolution Soccer 2012 na konsolach Xbox i telewizorach Samsung Smart TV. Dostępne są również gry na telefonach Galaxy S II, tabletach Galaxy Tab 10.1 i dedykowanych graczom notebookach serii 7G. Atrakcją imprezy są także stanowiska Kinect dla Xbox 360, na których można  sprawdzić swoje możliwości w Kinect Sports. Dla wszystkich fanów footballu na żywo, organizatorzy przygotowali pokazy i konkursy żonglerki piłką nożną. Samsung Gaming Cup to także możliwość wygrania cennych nagród, takich jak telewizory Samsung z serii UE40ES6100, telefony Galaxy Ace, aparaty fotograficzne czy zewnętrzne dyski pamięci.

W czerwcu Samsung Gaming Cup przenosi się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie zawita na cały miesiąc. Turnieje będą się tam odbywać podczas weekendów, natomiast w pozostałe dni każdy będzie mógł skorzystać z gier dostępnych na produktach marki Samsung.

Kampania „Kocham Polskę”

Samsung Gaming Cup odbywa się w ramach kampanii „Kocham Polskę”, w której Samsung zachęca Polaków do odpowiedzi na pytanie za co kochają swój kraj. Każdy kto chciałby wyrazić emocje związane z Polską, może zrobić to, odwiedzając stronę kampanii www.kochampolskeza.pl. Ambasadorem kampanii jest Maciej Szczęsny.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy