Wiadomości Branżowe

Audiobook „Wielki Gatsby” za darmo dla klientów sieci RUCH

Nexto.pl we współpracy z RUCH S.A. przygotowało specjalną akcję promocyjną na premierę filmu „Wielki Gatsby”. Przy zakupie dowolnej gazety lub czasopisma w sieci kiosków RUCH klienci otrzymają za darmo kod na audiobook „Wielki Gatsby”. Widzimy wzrost zainteresowania wersjami elektronicznymi na rynku czytelniczym, dlatego postanowiliśmy do każdej zakupionej gazety lub

Nexto.pl we współpracy z RUCH S.A. przygotowało specjalną akcję promocyjną na premierę filmu „Wielki Gatsby”. Przy zakupie dowolnej gazety lub czasopisma w sieci kiosków RUCH klienci otrzymają za darmo kod na audiobook „Wielki Gatsby”.

Widzimy wzrost zainteresowania wersjami elektronicznymi na rynku czytelniczym, dlatego postanowiliśmy do każdej zakupionej gazety lub czasopisma w kiosku RUCH dołączać audiobook „Wielki Gatsby”. Jesteśmy przekonani, że możliwość zapoznania się z książką będzie wspaniałym doświadczeniem dla wszystkich widzów, którzy wybierają się na film – mówi Paweł Szymański, Prezes Zarządu RUCH S.A.

Audiobook powieści „Wielki Gatsby” autorstwa F. Scotta Fitzgeralda będzie dostarczany klientom przez specjalne kody promocyjne drukowane na paragonach przy zakupie dowolnej gazety lub czasopisma w kiosku RUCH-u. Tam znajdzie się będzie także adres strony promocyjnej, skąd w łatwy sposób będzie można pobrać książkę.

Cieszymy się, że udało nam się wspólnie z RUCH-em przygotować projekt, który pozwoli w całej Polsce propagować znakomitą literaturę w wersji elektronicznej. – mówi Dariusz Partyka Prezes Zarządu NetPress Digital – Jest to kolejna duża akcja udowadniająca, że ebooki, audiobooki oraz e-prasa to przyszłość czytelnictwa. Wykorzystując zasięg spółki RUCH oraz nasze zaplecze techniczne dostarczamy wysokiej klasy książkę, którą każdy będzie mógł odsłuchać na dowolnym urządzeniu odtwarzającym pliki mp3.

Strona promocji znajduje się pod adresem internetowym: http://gatsby.nexto.pl . Promocja obowiązuje w okresie 17.05-17.06.2013 r.


 

O Nexto.pl

Nexto.pl jest w Polsce liderem w zakresie sprzedaży książek i prasy w wersji elektronicznej. Każdy z produktów znajdujących się na Nexto.pl można nabyć tanio, bezpiecznie i szybko za pomocą błyskawicznych zakupów “1 kliknięciem”.

Dostępna jest także aplikacja mobilna „Nexto Reader” pod systemy Android i iOS, która została zwycięzcą tegorocznej edycji Mobile Shopping Application Awards organizowanego przez MasterCard.

Sklep Nexto.pl został wyróżniony miejscem w pierwszej dziesiątce najlepszych sklepów internetowych w Polsce w 2010 i 2011 roku w rankingu portalu Money.pl w kategorii "Kultura i rozrywka".

Nexto.pl dostarcza technologię oraz e-publikacje dla największych sieci komórkowych w Polsce – Plus i Orange. Firma współpracuje obecnie z ponad 120 wydawnictwami z Polski i zagranicy, a jej partnerami są m.in. Wirtualna Polska, Samsung, ASUS. Od sierpnia 2012 spółka RUCH S.A. jest właścicielem pakietu właścicielskiego. NetPress Digital, zarządzające sklepem Nexto.pl, znalazło się także w gronie najlepszych firm technologicznych w Europie w ramach konkursu RED HERRING 100.


 

O RUCH S.A.

Założony w 1918 roku RUCH S.A. obecnie jest jednym z największych kolporterów prasy w Polsce z blisko 40% udziałem w rynku. Dostarczamy prasę do ponad 22 000 punktów, pod logo RUCHu działa 6000 punktów sprzedaży detalicznej. Dziennie obsługujemy blisko 8 milionów klientów detalicznych. Prowadzimy także sprzedaż hurtową oraz sprzedaż prasy w prenumeracie. Współpracujemy z czołowymi wydawcami prasy, dzięki czemu w naszej ofercie posiadamy ponad 6 tys. tytułów prasowych. Wśród dostawców spółki znajdują się główni producenci FMCG, których produkty dystrybuujemy codziennie do bardzo szerokiej grupy odbiorców, m.in. do dużych sieci detalicznych takich jak Alma, POLOmarket, Chata Polska. Nasza rozległa sieć logistyczna zapewnia pokrycie obszaru całego kraju.

< 241893" >
Źródło NetPress Digital Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy