turystyka Wiadomości Branżowe

Aparat czy kamera – cykl praktycznych poradników

Serwis SwiatObrazu.pl we współpracy z firmą Sony przygotował cykl artykułów poradnikowych "Aparat czy kamera".Cykl poradników "Aparat czy kamera" jest kierowany do osób zainteresowanych zarówno fotografowaniem,

Serwis SwiatObrazu.pl we współpracy z firmą Sony przygotował cykl artykułów poradnikowych "Aparat czy kamera".

Cykl poradników "Aparat czy kamera" jest kierowany do osób zainteresowanych zarówno fotografowaniem, jak i filmowaniem, które zastanawiają się, czy korzystniejsze dla nich będzie zaopatrzenie się w aparat fotograficzny umożliwiający rejestrowanie materiału wideo czy postawienie na dwa niezależne urządzenia: aparat do robienia zdjęć i kamerę do realizowania filmów.

Poradniki przedstawiają zalety i wady obydwu rozwiązań, różnice dotyczące budowy i ergonomii, funkcjonalności sprzętu, różnice w optyce aparatu i kamery i w uzyskanych nagraniach. Omówione zostało również zagadnienie rejestracji dźwięku oraz nośników i formatów zapisu. Z lektury kolejnych odcinków cyklu dowiesz się jakie akcesoria są najbardziej przydatne filmowcom i dlaczego, a wreszcie zapoznasz się z przeglądem kamer, zarówno amatorskich, jak i zaawansowanych.

Zapraszamy do lektury!


Informacja pochodzi z Internetowego Dziennika o Fotografii i Wideo SwiatObrazu.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy