turystyka Wiadomości Branżowe

Ania Mucha wierzy w Moje 89 Pokolenie. Aktorka zachęca do udziału w nowatorskim projekcie filmowym

Moje 89 Pokolenie to nowatorski projekt „crowdsourcingowego” filmu dokumentalnego portretującego generację ludzi urodzonych w nowej Polsce. Każdy może chwycić za kamerę, aparat fotograficzny, a nawet telefon komórkowy i

Moje 89 Pokolenie to nowatorski projekt „crowdsourcingowego” filmu dokumentalnego portretującego generację ludzi urodzonych w nowej Polsce. Każdy może chwycić za kamerę, aparat fotograficzny, a nawet telefon komórkowy i nakręcić materiał, który stanie się częścią pełnometrażowej, profesjonalnej produkcji filmowej, której premierę zaplanowano na 2013 rok podczas Festiwalu Filmu i Sztuki w Kazimierzu Dolnym. Ostatnio do akcji promującej projekt włączyła się znana aktorka Anna Mucha!

Filmik promujący z Anna Muchą w roli głównej można zobaczyć za pośrednictwem protalu YouTube, na stronie projektu www.mojepokolenie.pl lub na portalu filmowym, będącym głównym kanałem medialnym projektu, www.millionyou.com. Tam też można dowiedzieć się więcej na temat udziału w projekcie, zobaczyć jakie nagrody czekają na uczestników, obejrzeć cenne video-wskazówki, a także nadsyłać już własne, gotowe materiały filmowe.

Nakręć, co Cię kręci i zostań współautorem profesjonalnego filmu dokumentalnego, który bez pokaże prawdę o młodym pokoleniu wolnej Polski. Do dzieła! Koniec pierwszej tury nadsyłania filmów już 27 czerwca!

Moje 89 Pokolenie

O projekcie

Projekt pełnometrażowego nowatorskiego filmu dokumentalnego kreślącego portret pokolenia urodzonego w wolnej Polsce. Dokument stworzony z filmów nakręconych przez młodych twórców-amatorów przy użyciu cyfrowych kamer i aparatów lub telefonów komórkowych. Planowana premiera: 2013 rok, festiwal filmowy Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym.

Warunki uczestnictwa

W projekcie może wziąć udział każda osoba urodzona nie wcześniej niż w 1989 roku. Wystarczy zgłosić swój film do konkursu organizowanego za pośrednictwem portalu www.millionyou.com.  

Reżyser

Pomysłodawcą projektu, a także reżyserem odpowiedzialnym za montaż nadesłanych filmów jest Paweł Jóźwiak-Rodan, młody reżyser, autor nagradzanych i emitowanych na antenie telewizji polskiej dokumentów („Mama, tata, Bóg i szatan”, „Agnieszki tu nie ma”) oraz filmu fabularnego „Osiem9”

Patroni medialni: Polskie Radio Czwórka , Stopklatka, dlaStudenta.pl, Hip-hop.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy